Zastanawiasz się nad nowym CAD-em? Masz dylemat: licencja permanentna czy dzierżawa? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zmień Autodesk® Inventor ™ na oprogramowanie SOLIDWORKS i zaoszczędź 3000 EUR!

SOLIDWORKS oferuje licencję na zakup bądź wynajem oprogramowania, dając Klientowi możliwość wyboru najlepszego rozwiązania.
SOLIDWORKS dostarcza zintegrowane środowisko inżynierskie pokrywające cały zakres potrzeb od projektowania i przeprowadzania różnego typu analiz, aż po wytwarzanie.
SOLIDWORKS zapewnia bezpośrednie wykorzystanie danych Inventor ™, takich jak modele 3D, zespoły oraz asocjacyjne rysunki.


 
Oprogramowanie SOLIDWORKS 2018 umożliwia:

 • Tworzenie świetnych projektów od etapu pomysłu do momentu dostawy produktu. A to wszystko za pomocą jednego systemu!
 • Wyszukiwanie właściwych danych w odpowiednim czasie i przez odpowiednie osoby
 • Sprawdzanie koncepcji podczas całego procesu projektowania
 • Udostępnianie efektów pracy klientom na każdym etapie tworzenia dzięki zaawansowanym opcją komunikacji
 • Zobacz więcej na: https://launch.solidworks.com/?scid=SW2018_SWPL

  UWAGA – PROMOCJA!
  Teraz przy zakupie 2 licencji SOLIDWORKS Professional bądź Premium zwrócimy koszty każdej licencji Autodesk® Inventor ™ na kwotę 3.000 Euro. *

  Skontaktuj się z nami, a my udowodnimy, że SOLIDWORKS zwiększy Twoją wydajność oraz pokażemy, jak łatwo możesz kontynuować pracę z SOLIDWORKS.

  Zadzwoń do najbliższego oddziału Premium Solutions Polska:
  Warszawa: +48 22 257 24 00
  Wrocław: +48 71 728 24 00
  Oborniki Wlkp.: +48 61 610 24 00
  Tychy: +48 32 707 24 00

  * Oferta ważna jest do 29 czerwca 2018. Nie może być łączona z innymi ofertami i nie dotyczy licencji edukacyjnych. Powyższe zasady i warunki dotyczą minimum 2 licencji SWX Professional i / lub Premium z 1 roczną pełnopłatną subskrypcją oraz potwierdzeniem wykorzystywania oprogramowania Inventor™ (dokumenty z numerami seryjnymi i danymi użytkownika, np. potwierdzenie zamówienia). Mogą pojawić się inne ograniczenia.