Akcesoria CAD

Akcesoria CAD i dodatki SOLIDWORKS

myCADtools

MyCADtools to idealne rozwiązanie dla wszystkich projektantów CAD, którzy chcą być bardziej produktywni i efektowni w codziennej pracy z środowiskiem SOLIDWORKS.

MySolidWorks

Witryna MySolidWorks zwiększa Twoją wydajność, zapewniając łącza do odpowiednich materiałów i usług SOLIDWORKS — o dowolnej porze, z dowolnego miejsca i na ekranie dowolnego urządzenia.

ELYSIUM CADFeature

CADfeature to wysokiej jakości system translacji plików, który oferuje konwersję kompletnego projektu z Autodesk INVENTOR do rodzimego środowiska SOLIDWORKS.

R&B

Rozszerzenia programu SOLIDWORKS:
SplitWorks – automatyzacja procesu separacji i tworzenia matryc oraz stempli.
MoldWorks – nowatorskie metody tworzenia projektów form w oprogramowaniu CAMD.
ElectrodeWorks – automatyzacja tworzenia elektrod.

DATAKIT

Nie możesz otworzyć jakiegoś pliku? Dzięki konwerterom DATAKIT to już nie problem! DATAKIT oferuje narzędzia wymiany i translacji danych: Cross Manager jest oprogramowaniem typu Stand Alone pozwalającym na konwersje plików CAD.

MITCalc

MITCalc jest dodatkową aplikacją dostarczającą zestaw narzędzi do obliczeń dla inżynierów oraz konstruktorów związanych z branżą mechaniczną. MITCalc integruje się z Solid Edge, może jednak być również używana niezależnie.

DriveWorks

Każdy użytkownik SOLIDWORKS, który wybierze w pasku menu Narzędzia>DriveWorksXpress uzyska dostęp do niesamowitego narzędzia pozwalającego na szybkie utworzenie nowych wersji produktów, których modele są dobrze sparametryzowane.

IziNorm

Części normowe dla SOLIDWORKS
iziNorm jest elektroniczną biblioteką części normowych działającą w środowisku SolidWorks 2008 i nowszym. Zakres funkcjonalny systemu nie ma znaczenia, można więc używać iziNorm w podstawowym zakresie funkcjonalnym jak i najwyższym Premium.

SolidPlant

Przenieś swoje projekty przemysłowe do świata 3D SolidPlant to obecnie najnowszy dostępny na rynku kompleksowy system do projektowania instalacji przemysłowych. SolidPlant korzysta z najlepszego CAD mechanicznego SOLIDWORKS i najlepszych rozwiązań stosowanych podczas projektowania instalacji przemysłowych łącząc je bezproblemowo.

Zapisz się na Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco informacje branżowe o promocjach i wydarzeniach? Zapisz się na Newsletter!

Masz pytanie? Napisz do nas

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.