Akcesoria CAD

Akcesoria CAD i dodatki SOLIDWORKS

ELYSIUM CADFeature

CADfeature to wysokiej jakości system translacji plików, który oferuje konwersję kompletnego projektu z Autodesk INVENTOR do rodzimego środowiska SOLIDWORKS.

R&B

Rozszerzenia programu SOLIDWORKS:
SplitWorks – automatyzuje proces separacji i tworzenia matrycy, stempla oraz powierzchni podziału dla różnego rodzaju form wtryskowych, rozdmuchowych, matryc kuźniczych oraz modeli woskowych.
MoldWorks – nowatorskie metody tworzenia projektów form w oprogramowaniu CAMD.
ElectrodeWorks – automatyzuje wszystkie aspekty tworzenia elektrod poprzez projektowanie, zarządzanie, dokumentacje i produkcję elektrod EDM.

DATAKIT

Nie możesz otworzyć jakiegoś pliku? Dzięki konwerterom DATAKIT to już nie problem! DATAKIT oferuje narzędzia wymiany i translacji danych: Cross Manager jest oprogramowaniem typu Stand Alone pozwalającym na konwersje plików CAD. W systemie CAD dodatek pozwala na wybranie interesującego nas formatu pliku, po czym konwersja rozpoczyna się automatycznie. CrossCAD nie występuje jako…
 
 
 

MITCalc

MITCalc jest dodatkową aplikacją dostarczającą zestaw narzędzi do obliczeń dla inżynierów oraz konstruktorów związanych z branżą mechaniczną. MITCalc integruje się z Solid Edge, może jednak być również używana niezależnie, pełniąc funkcję poradnika.

DriveWorks

Każdy użytkownik SOLIDWORKS, który wybierze w pasku menu Narzędzia>DriveWorksXpress uzyska dostęp do niesamowitego narzędzia pozwalającego na szybkie utworzenie nowych wersji produktów, których modele są dobrze sparametryzowane.

IziNorm

Części normowe dla SOLIDWORKS
iziNorm jest elektroniczną biblioteką części normowych działającą w środowisku SolidWorks 2008 i nowszym. Zakres funkcjonalny systemu nie ma znaczenia, można więc używać iziNorm w podstawowym zakresie funkcjonalnym jak i najwyższym Premium.

SolidPlant

Przenieś swoje projekty przemysłowe do świata 3D SolidPlant to obecnie najnowszy dostępny na rynku kompleksowy system do projektowania instalacji przemysłowych. SolidPlant korzysta z najlepszego CAD mechanicznego SOLIDWORKS i najlepszych rozwiązań stosowanych podczas projektowania instalacji przemysłowych łącząc je bezproblemowo.

Logopress

Zaawansowane funkcje analizy i symulacji tłoczenia Logopress jest oprogramowaniem, które posiada status Złotego Partnera SOLIDWORKS. Oznacza to, że jest z nim w pełni zintegrowany. Logopress3 jest narzędziem przeznaczonym dla inżynierów, którzy zajmują się tworzeniem widoków rozłożonych elementów giętych i tłoczonych.

Zapisz się na Newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco informacje branżowe o promocjach i wydarzeniach? Zapisz się na Newsletter!

Masz pytanie? Napisz do nas

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.