Chcesz mieć szybki dostęp do nowoczesnych technologii projektowania CAD, które wspomogą funkcjonowanie Twojego biznesu? Pomożemy wybrać optymalne dla Ciebie rozwiązanie oraz sfinansować jego zakup w postaci leasingu lub pożyczki, również z możliwością odroczonej spłaty rat.

 
Jedynie do 30 czerwca 2023 możliwy będzie zakup licencji wieczystych SOLIDWORKS na dotychczasowych zasadach.

Aby ułatwić Klientom najkorzystniejszy zakup i jednocześnie pomóc im zracjonalizować wydatki na projekty IT, przygotowaliśmy razem z naszym Partnerem – BNP Paribas – pierwszą na rynku możliwość zakupu oprogramowania SOLIDWORKS w leasingu 0%.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy jednoosobową działalność gospodarczą, otrzymasz od nas ofertę szytą na miarę Twoich potrzeb.
 

Sprawdź nasze elastyczne metody finansowania rozwiązań CAD!

 
Premium Solutions Polska od lat współpracuje z uznanymi dostawcami usług finansowych o największym doświadczeniu w obszarze finansowania IT, w tym BNP Paribas, GRENKE czy EFL.

W ramach atrakcyjnych warunków finansowania oferujemy między innymi:

 • Leasing z oprocentowaniem 0% na wszystke rozwiązania SOLIDWORKS
 • Finansowanie w EUR i PLN, od 12 do 60 miesięcy
 • Stałe lub zmienne oprocentowanie
 • Bez wkładu własnego
 • Możliwość odroczenia spłaty rat
 • Brak opłat manipulacyjnych i konieczności ubezpieczeń
 • Możliwość braku opłat w trakcie trwania umowy
 • Innowacyjny, zdalny proces zawierania transakcji

 
UWAGA:
Każde nowe oprogramowanie z naszej oferty, w tym SolidCAM, może być finansowane leasingiem lub pożyczką. Spłatą ratalną mogą być objęte również wszystkie usługi, odnowienia licencji oraz szkolenia.

 

Już dziś przekonaj się, ile zaoszczędzisz wybierając jedną z opcji finansowych oraz korzystając z aktualnych promocji na oprogramowanie SOLIDWORKS.

 
Nie wiesz jaka forma finansowania inwestycji IT będzie najkorzystniejsza dla Twojej firmy? Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym lub wypełnij poniższy formularz:
 

  Imię i nazwisko*

  Nazwa firmy*

  Telefon*

  Adres email*

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji emailowych, marketingowych i sprzedażowych od Premium Solutions Polska (zgodnie z Polityką Prywatności umieszczoną na tej stronie).*

  * pola wymagane


   
   

   

  Dowiedz się więcej o zmianach w licencjonowaniu SOLIDWORKS:

   
  NOWE ZASADY LICENCJONOWANIA SOLIDWORKS