Nie przegap promocyjnej oferty na wersję desktopową SOLIDWORKS CAD oraz na niektóre role na platformie 3DEXPERIENCE, z rabatem nawet do 50%!

Wprowadź innowację: twórz i współpracuj z dowolnego miejsca, o dowolnej porze.

Obecny kryzys zmusza nas do zmiany sposobu pracy i przyspieszenia transformacji cyfrowej w naszych organizacjach, aby zachować konkurencyjność. Oprogramowanie SOLIDWORKS od Dassault Systèmes zapewnia technologię, która pomoże Ci dokonać tej zmiany.

Portfolio SOLIDWORKS umożliwia projektantom, inżynierom, zespołom produkcyjnym, marketingowym, sprzedażowym, a nawet zewnętrznym dostawcom na jednoczesną pracę w jednym, płynnie zintegrowanym środowisku.

Włączając do swojej pracy opartą na chmurze platformę 3DEXPERIENCE, możesz łatwo udostępniać dane CAD, współpracować z innymi i korzystać z rosnącego zestawu połączonych narzędzi do projektowania, testowania, produkcji i zarządzania swoimi produktami, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Oferta promocyjna ważna jest do 30 czerwca 2020 r.
 
 
Dowiedz się, w jaki sposób SOLIDWORKS i platforma 3DEXPERIENCE mogą przyspieszyć Twoją cyfrową transformację w kontekście PLM.

>> SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ, by skorzystać z tej wyjątkowej oferty:
mailowo cadcam@premiumsolutions.pl lub telefonicznie +48 22 257 24 00.