W dniach 9-12 lutego w Nashvile odbyła się Konferencja 3DExperience World 2020 organizowana przez Dassault Systèmes. Podczas tego wydarzenia Tomek Leśnik z poznańskiego oddziału Premium Solutions odebrał nagrodę za wyniki sprzedaży.

Pierwsza edycja konferencji 3DExperience World 2020 odbywała się pod hasłem „Łączymy innowatorów, aby kształtować świat projektowania”. Blisko 6 tysięcy projektantów i inżynierów 3D, a także wielu przedsiębiorców oraz studentów przez trzy dni mogło poznawać nowe strategie innowacji biznesowych oraz narzędzia do wspólnego projektowania na potrzeby produkcji.

Wydarzenie obejmowało ponad 350 sesji technicznych – wykładów, warsztatów i dyskusji z udziałem ekspertów. Gośćmi specjalnymi konferencji byli między innymi: Charles Adler, współzałożyciel i były kierownik działu projektowania Kickstarter, Sam Rogers, pionier projektowania z Gravity Industries oraz Mikael Kajbring, twórca elektrycznej deski surfingowej Awake.

Dassault Systèmes zaprezentował najnowsze funkcjonalności platformy 3DExperience wspierające tworzenie innowacyjnych wyrobów oraz współpracę członków zespołu projektowego. Przedstawiono również 3DExperience Works – koncepcję rozwiązań w chmurze łączącą wszystkie etapy powstawania produktu. W 2020 roku w sprzedaży znajdą się 3 pakiety 3DExperience Works (Standard, Professional, Premium).

Tradycyjnie był też czas na nagrodzenie dystrybutorów SOLIDWORKS z całego świata za zeszłoroczne osiągnięcia. Naszym powodem do dumy był Tomek Leśnik z poznańskiego oddziału Premium Solutions, który odebrał nagrodę za 4 miejsce pod kątem wyników sprzedaży w Polsce. Ogromnie gratulujemy Tomkowi!

W ostatnim dniu konferencji Gian Paolo Bassi, CEO SOLIDWORKS, zaprosił wszystkich na przyszłoroczne wydarzenie 3DExperience, które również odbędzie się w Nashville.

Relacje LIVE z konferencji 3DExperience World 2020 można obejrzeć tutaj:
> DZIEŃ 1
> DZIEŃ 2
> DZIEŃ 3