W tym roku CadMouse Pro Wireless zdobył aż 3 nagrody za najlepszy design: iF Design Award, Good Design Award oraz Red Dot Award. Z tej okazji do każdego nowego modelu myszy CadMouse dorzucamy gratis podkładkę CadMouse Pad.

 
CadMouse firmy 3DConnexion to do tej pory jedyna na świecie mysz komputerowa dedykowana do pracy w aplikacjach CAD. W tym roku model CadMouse Pro Wireless zdobył aż 3 nagrody za najlepszy design: iF Design Award, Good Design Award oraz Red Dot Award.

CadMouse Pro Wireless to pełnowymiarowa mysz zaprojektowana specjalnie dla nowoczesnego profesjonalisty CAD. Urządzenie zapewnia doskonałą ergonomię pracy, posiada dedykowany przycisk środkowy, czujnik optyczny o wysokiej rozdzielczości oraz wbudowany akumulator zapewniający czas pracy do trzech miesięcy między ładowaniami. Z trwałością przewidzianą na 50 milionów kliknięć, CadMouse Pro Wireless jest podstawą każdego zestawu narzędzi dla specjalisty CAD.

Dziś linia myszy CadMouse zawiera 5 modeli, wśród których każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie:

  • CadMouse Pro – pełnowymiarowa mysz przewodowa
  • CadMouse Pro Wireless – pełnowymiarowa mysz bezprzewodowa
  • CadMouse Pro Wireless Left – pełnowymiarowa mysz bezprzewodowa, dopasowana do lewej dłoni
  • CadMouse Compact – kompaktowa mysz przewodowa
  • CadMouse Compact Wireless – kompaktowa mysz bezprzewodowa

 
Teraz w specjalnej ofercie promocyjnej otrzymasz do każdej myszki CadMouse podkładkę CadMouse Pad całkowicie za darmo!

Podkładka CadMouse Pad to idealne rozwiązanie gwarantujące precyzyjne i płynne ruchy myszy CadMouse. Powierzchnia o niskim tarciu, zoptymalizowana pod kątem czujników oraz trójwarstwowa konstrukcja zapewniają stabilność i najwyższą wydajność w pracy. Doskonale sprawdza się podczas projektowania wielkich złożeń na profesjonalnych stanowiskach z wieloma monitorami o dużej rozdzielczości.
 
 
AKCJA TRWA DO 31 SIERPNIA 2021.
 


W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących promocji skontaktuj się z naszym Działem Handlowym.