Do końca września licencje wieczyste stanowiskowe i sieciowe SOLIDWORKS Standard, Professional, Premium z rabatami do 50%! Nadaj tempa innowacjom, przyspiesz i usprawnij proces opracowywania produktu. Sprawdź szczegóły promocji.

 
SOLIDWORKS 2021 to bogate w funkcje rozwiązanie, które oferuje zaawansowane możliwości tworzenia złożeń i rysunków, a także wiele innych ulepszeń. Zapewnia szeroki wachlarz możliwości, w tym szybsze i bardziej niezawodne wykonywanie symulacji, ulepszone trasowanie kabli elektrycznych i usprawnione zarządzanie danymi.

Nadaj tempa innowacjom, przyspiesz i usprawnij proces opracowywania produktu. Tylko teraz licencje wieczyste stanowiskowe i sieciowe SOLIDWORKS Standard, Professional, Premium z rabatami do 50%!

W ramach licencji desktopowej otrzymasz również dostęp do podstawowej roli Collaborative Business Innovator na platformie 3DEXPERIENCE, która dostarcza aplikacje i usługi niezbędne do połączenia oraz współpracy wszystkich uczestników procesu projektowego. Rola ta pozwala użytkownikom swobodnie się komunikować, dzielić pomysłami, informacjami, a także angażować w dyskusje.
 
Oferta promocyjna obowiązuje do 30 września 2021.
 


W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących promocji skontaktuj się z naszym Działem Handlowym.