Chcesz usprawnić proces rozwoju produktów? Połącz cenione funkcjonalności SOLIDWORKS z wydajnością współpracy w chmurze. Teraz możesz otrzymać dostęp do najnowszej wersji oprogramowania SOLIDWORKS 3D CAD i nadać tempa swoim innowacjom.

 
 

Solidworks

SOLIDWORKS z rabatem do 50%

Do końca roku licencje wieczyste SOLIDWORKS Standard, Professional, Premium z rabatami do 50%!

 
SOLIDWORKS CAD 3D to zaawansowane rozwiązania oferujące inżynierom, projektantom i producentom narzędzia do projektowania, symulacji, produkcji, zarządzania plikami oraz współpracy pomiędzy zespołami. Dzięki promocyjnym cenom możesz teraz otrzymać dostęp do najnowszej wersji oprogramowania SOLIDWORKS i nadać tempa swoim innowacjom.

W ramach licencji desktopowej otrzymasz również dostęp do podstawowej roli Collaborative Business Innovator na platformie 3DEXPERIENCE, która dostarcza aplikacje i usługi niezbędne do połączenia oraz współpracy wszystkich uczestników procesu projektowego.
 
Oferta ważna do 31 grudnia 2021.
 
ZAPYTAJ O OFERTĘ

 


Solidworks

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS w chmurze z rabatem do 40%

Projektuj na komputerze, współpracuj w chmurze.

 
Wybierz 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS – kompletne rozwiązanie do projektowania 3D i zarządzania projektami. Połącz swoje zespoły, dane i procesy w jednym miejscu w chmurze.

W ramach licencji otrzymujesz dostęp do PLM 3DEXPERIENCE – szeregu aplikacji przeznaczonych do zarządzania cyklem życia produktów.

Pakiety dostępne w promocyjnej ofercie:

 • SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE Standard
 • Pakiet obejmuje następujące role: 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Standard, Collaborative Industry Innovator, Collaborative Business Innovator, 3D Creator.

 • SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE Professional
 • Pakiet obejmuje następujące role: 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional, Collaborative Industry Innovator, Collaborative Business Innovator, 3D Creator, 3D Sculptor.

 • SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE Premium
 • Pakiet obejmuje następujące role: 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Premium, Collaborative Industry Innovator, Collaborative Business Innovator, 3D Creator, 3D Sculptor, 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Simulation Designer.

 
Oferta ważna do 31 grudnia 2021.
 
ZAPYTAJ O OFERTĘ

 


3dexperience solidworks

SOLIDWORKS + PLM 3DEXPERIENCE w chmurze z rabatem do 50%

Wydajne i ekonomiczne zarządzanie cyklem życia produktów – połącz wersje wieczyste desktopowe SOLIDWORKS z platformą 3DEXPERIENCE!

 
Wzmocnij możliwości SOLIDWORKS CAD, łącząc go z systemem PLM do zarządzania cyklem życia produktów na platformie 3DEXPERIENCE. Przenieś do chmury proces tworzenia i rozwoju produktów — od koncepcji przez projektowanie i produkcję, aż po obsługę serwisową.

Kupując do końca roku licencję wieczystą desktopową SOLIDWORKS z wybranymi rolami PLM 3DEXPERIENCE możesz oszczędzić nawet 50% wartości oprogramowania. Oferta obejmuje następujące role:

 • Collaborative Business Innovator
 • Rola dostarcza aplikacje i usługi, które cyfrowo łączą wszystkich użytkowników w łańcuchu usług. Stworzenie sieci społecznościowej z konsumentami i klientami umożliwia dzielenie się wiedzą, eksperymentowanie i skuteczne wprowadzanie innowacji.

 • Collaborative Industry Innovator
 • To podstawowa technologia służąca do organizowania i zarządzania treścią oraz współpracy nad nią w bezpieczny sposób. Zapewnia ciągłość procesów biznesowych i zwiększa zdolność do podejmowania świadomych decyzji, dzięki dostępowi do danych inżynierskich w czasie rzeczywistym.

 • Collaborative Designer for SOLIDWORKS
 • Rola łączy SOLIDWORKS z platformą 3DEXPERIENCE w celu bezpiecznego zapisywania danych projektowych SOLIDWORKS w chmurze. Wszyscy członkowie zespołu projektowego mogą za pomocą przeglądarki internetowej uzyskiwać do nich dostęp, a następnie wykorzystywać dane do projektowania, symulacji oraz produkcji.

   
  Oferta ważna do 31 grudnia 2021.
   
  ZAPYTAJ O OFERTĘ

   


   

  W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących promocji skontaktuj się z naszym Działem Handlowym.