×

Dział Handlowy

Skontaktuj się z nami!

 

Masz pytania odnośnie naszej oferty, potrzebujesz doradztwa lub indywidualnej wyceny?
Porozmawiaj z Inżynierami Sprzedaży Premium Solutions Polska.

 

Centrala w Warszawie

 

kontakt

Jacek Barszcz
Inżynier Sprzedaży

tel. +48 603 891 760
jbarszcz@premiumsolutions.pl

kontakt

Wiktor Kitzman
Inżynier Sprzedaży

tel. +48 660 517 148
wkitzman@premiumsolutions.pl

kontakt

Piotr Mazgajski
Sales Director

tel. +48 609 742 652
pmazgajski@premiumsolutions.pl

kontakt

Sylwester Pintal
Inżynier Sprzedaży

tel. +48 603 586 448
spintal@premiumsolutions.pl

 

kontakt

Anna Pilacińska
Inżynier Sprzedaży Działu Szkoleń i Subskrypcji

tel. +48 609 528 160
apilacinska@premiumsolutions.pl

kontakt

Aleksandra Wrotkowska
Manager ds. szkoleń

tel. +48 504 565 818
awrotkowska@premiumsolutions.pl

 

Oddział we Wrocławiu

 

kontakt

Michał Suski
Inżynier Sprzedaży

tel. +48 609 441 291
msuski@premiumsolutions.pl

kontakt

Daria Świerczyńska
Dyrektor Działu Szkoleń i Subskrypcji

tel. +48 601 050 944 dswierczynska@premiumsolutions.pl

 

Oddział w Obornikach Wlkp.

 

kontakt

Dariusz Gałat
Inżynier Sprzedaży

tel. +48 609 528 153
dgalat@premiumsolutions.pl

kontakt

Tomasz Leśnik
Dyrektor Oddziału

tel. +48 601 660 391
tlesnik@premiumsolutions.pl

 

Oddział w Tychach

 

kontakt

Piotr Janta
Inżynier Sprzedaży

tel. +48 691 060 755
pjanta@premiumsolutions.pl

 

Oddział w Łodzi

 

kontakt

Anna Sochacka
Inżynier Sprzedaży

tel. +48 664 499 040
asochacka@premiumsolutions.pl

kontakt

Nina Więcek
Inżynier Sprzedaży Działu Szkoleń i Subskrypcji

tel. +48 607 035 257
nwiecek@premiumsolutions.pl

 
 


Centrala w Warszawie

+48 22 257 24 00
+48 22 257 21 00
info@premiumsolutions.pl

Oddział Wrocław

+48 71 728 24 00
+48 71 728 21 00
wroclaw@premiumsolutions.pl

Oddział Poznań

+48 61 610 24 00
+48 61 610 21 00
poznan@premiumsolutions.pl

Oddział Tychy

+48 32 707 24 00
+48 32 707 21 00
tychy@premiumsolutions.pl
Zapytaj o produkt

ZAPYTAJ
O PRODUKT