×

Komunikacja

Tworzenie dokumentacji technicznej

eDrawings

eDrawings Viewer to darmowe oprogramowanie służące do szybkiego przeglądania plików 2D oraz 3D, przeznaczone dla wszystkich osób zaangażowanych w pracę nad projektem.

SOLIDWORKS MBD

SOLIDWORKS MBD to zintegrowane rozwiązanie produkcyjne SOLIDWORKS zarządzające procesem produkcyjnym bezpośrednio w 3D. Pozwala usprawnić produkcję, skrócić czas cykli oraz ograniczyć liczbę błędów.

SOLIDWORKS Inspection

SOLIDWORKS Inspection to oprogramowanie do wstępnej kontroli jakości (FAI) i kontroli procesowej, które upraszcza i automatyzuje tworzenie rysunków kontrolnych z odnośnikami i raportów kontrolnych (AS9102, PPAP, etc.).

SOLIDWORKS Visualize

Aplikacja SOLIDWORKS Visualize jest niezwykłym narzędziem umożliwiającym „fotograficzne”, tworzenie projektów, komunikację i współpracę za pomocą wysokiej jakości obrazów.

SOLIDWORKS Composer

SOLIDWORKS Compose pozwoli zaprezentować Twój projekt lub proces poprzez tworzenie wysokiej jakości ilustracji, grafik oraz interaktywnych animacji, bez czekania na fizyczny prototyp.

SOLIDWORKS Composer Sync

SOLIDWORKS Composer Enterprise Sync gwarantuje, że Twoje materiały graficzne i komunikacja techniczna pozostaną zawsze aktualne i skrócisz czas potrzebny do aktualizacji elementów graficznych oraz danych kluczowych dla projektu.

SOLIDWORKS Composer Player

SOLIDWORKS Composer Player to darmowa aplikacja umożliwiająca dzielenie się informacjami z użytkownikami końcowymi produktu, dzięki której, przy pomocy interaktywnych aplikacji 3D, możesz zaprezentować swoją wizualizację produktu klientom i partnerom.

Zapytaj o produkt

ZAPYTAJ
O PRODUKT