×

Obliczanie

Programy do obliczeń MES

SOLIDWORKS Simulation

SOLIDWORKS Simulation to intuicyjne narzędzie stworzone do przeprowadzania szybkich symulacji wytrzymałościowych tworzonych produktów, z jednoczesnym zachowaniem wysokiej rzetelności wyników.

SOLIDWORKS Plastics

Oprogramowanie SOLIDWORKS Plastics oferuje projektantom proste w użyciu symulacje części z tworzyw sztucznych i form wtryskowych. Pozwala to, już trakcie projektowania na szybką ocenę zdolności produkcyjnych i zastosowanie efektywnych rozwiązań, które niewątpliwie podniosą jakość oferowanych produktów i skrócą ich czas dostarczenia na rynek.

SOLIDWORKS Motion

SOLIDWORKS Motion umożliwia projektantom przeprowadzanie zaawansowanych, intuicyjnych analiz złożenia w ruchu. Dzięki czemu pozwala na dokładne określenie rzeczywistego ruchu złożenia znajdującego się pod obciążeniem np. włąsnego cięzaru czy działajacych w układzie sił. W odniesieniu do czasu ich działania bądz sekwecji w jakiej działają. Analiza ruchu złożenia i działających na niego sił pozwalają na przeprowadzenie w SOLIDWORKS Simulation analizy strukturalnej komponentów, która pomaga określić miejsca potencjalnych awarii i zagwarantować prawidłowe działanie produktu.

SOLIDWORKS Flow Simulation

O programie SOLIDWORKS Flow Simulation Dzięki SOLIDWORKS Flow Simulation możesz z łatwością analizować ruch cieczy i dystrybucję ciepła oraz siły przepływu kluczowe dla powodzenia Twojego projektu. Intuicyjne narzędzie CFD (obliczeniowa mechanika płynów) SOLIDWORKS Flow Simulation jest w pełni zintegrowane z SOLIDWORKS 3D CAD i umożliwia symulację przepływu cieczy i gazów w warunkach rzeczywistych, przeprowadzanie testów… Więcej

SOLIDWORKS Sustainability

Niezwykle kompatybilne i zintegrowane z procesem projektowania narzędzie SOLIDWORKS Sustainability zapewnia możliwość oceny oddziaływania projektu na środowisko podczas całego cyklu życia (LCA). Zawiera wszechstronne narzędzia SustainabilityXpress pozwalające na ich ocenę z dodatkową możliwością zastosowania założeń przyjętych przez projektanta.

Zapytaj o produkt

ZAPYTAJ
O PRODUKT