×

Wytwarzanie

Programowanie maszyn CNC

SolidCAM

Profesjonalna technologia iMachining zawarta w programie SolidCAM jest w pełni kompatybilna z SOLIDWORKS. Dzięki temu wszystkie operacje mogą być konstruowane bez opuszczania środowiska SOLIDWORKS.

InventorCAM

Profesjonalna technologia iMachining zawarta w programie InventorCAM jest w pełni kompatybilna z AUTODESK INVENTOR. Dzięki temu wszystkie operacje mogą być konstruowane bez opuszczania środowiska AUTODESK INVENTOR.

Solidworks CAM

SOLIDWORKS® CAM to w pełni zintegrowane z CAD, oparte na bazie wiedzy technologicznej oprogramowanie, które zapewnia integrację procesów projektowania i produkcji w jednym systemie.

iMachining NX

Strategia iMachining dla środowiska Siemens NX. Optymalne tworzenie ścieżek narzędzia oraz kilkukrotne przyspieszenie pracy na większych głębokościach.

NCBrain

Oprogramowanie NCBrain, z którego czerpią firmy na cały świecie stosuje niepowtarzalny kod maszynowy. Zintegrowane dane NC sprawiają, iż obróbka staje się efektywniejsza.

DCAMCUT

DCAMCUT jest kompatybilne z oprogramowaniem CAD umożliwiając obróbkę dowolnych modeli 2D i 3D w zakresie wycinania drutowego, korzystając z wiodącego na rynku programu SolidWorks.

CIMCO

CIMCO Edit 8 jest optymalnym wyborem dla profesjonalnych programistów CNC poszukujących najsprawniejszych narzędzi do edycji i komunikacji. Najnowocześniejsze rozwiązania zastosowane w CIMCO Edit 8, począwszy od interfejsu użytkownika, aż po dynamiczne paski narzędzi sprawiają, iż wciąż ma niezwykle silną pozycję na rynku.

irbCAM

IRBCAM jest oprogramowaniem do symulacji 3D dedykowanym do obróbki wykonywanej przez roboty. Konwertuje kod CNC (G-kody lub format APT-CLS) do wysokiej jakości kodu robota.

Zapytaj o produkt

ZAPYTAJ
O PRODUKT