Czym jest SpaceMouse?

3DCONNEXION - manipulatory 3DRodzina produktów SpaceMouse firmy 3Dconnexion umożliwia wygodną i naturalną interakcję z materiałami cyfrowymi w najbardziej popularnych na świecie programach CAD i aplikacjach do projektowania, dzięki czemu można skupić się na zadaniu, a nie na obsłudze oprogramowania.

Produkty SpaceMouse są odpowiedzialne za pozycjonowanie modelu lub widoku i zapewniają dostęp do najczęściej stosowanych poleceń w aplikacjach, w wyniku czego normalną mysz można używać zgodnie z jej przeznaczeniem — do przesuwania kursora i zaznaczania, edytowania lub tworzenia.

Mysz SpaceMouse zapewnia stały sposób nawigacji, tzn. nie trzeba jej dostosowywać przy zmianie używanej aplikacji 3D.

  • KOMFORT – Zapomnij o niewygodzie

Produkty z rodziny SpaceMouse skutecznie zmniejszają ból i zmęczenie dzięki naturalnemu stylowi pracy na dwie ręce — normalnej myszy używasz w ten sposób znacznie rzadziej, a efekty pracy są lepsze. 90% użytkowników nie chce wracać do pracy z normalną myszą.Podejrzewamy, że zostaniesz jednym z nich, jeśli tylko spróbujesz.

  • WYDAJNOŚĆ – Pracuj szybciej, osiągaj więcej

Użytkownicy myszy 3D twierdzą, że ich wydajność1 wzrosła średnio o 21% w porównaniu do pracy bez myszy 3D1. Jest to efektem zrównoważonego i zsynchronizowanego stylu pracy na dwie ręce, dzięki któremu można robić dwie rzeczy jednocześnie. Ponad 84% projektantów CAD notuje zauważalne lub znaczące usprawnienie procesu projektowania i możliwości wykrywania błędów projektowych będące wynikiem używania myszy SpaceMouse1.

  • TECHNOLOGIA – kosmiczna technologia (serio)

Głównym elementem każdej myszy SpaceMouse jest drążek sterowania z czujnikiem wyposażonym w technologię 6DoF (ang. 6-degrees-of-freedom; 6 stopni swobody ruchu), zdolnym do rejestrowania ruchu nawet tak małego jak 4 mikrometry (czyli około 1/25 grubości ludzkiego włosa!). Urządzenia SpaceMouse, którym ufają NASA i największe na świecie firmy, zapewniają najlepszą na świecie kontrolę i precyzję potrzebną specjalistom CAD.

Wybierz optymalne rozwiązanie


spacemouse-wireless

SpaceMouse Wireless

Pierwsza na świecie bezprzewodowa myszka 3D

div class=”col-sm-8″>
spacemouse enterprise

SpaceMouse Enterprise

Najnowsza i najbardziej zaawansowana mysz 3D


spacemouse pro

SpaceMouse Pro

Profesjonalna wydajność w zasięgu ręki


spacemouse pro wireless

SpaceMouse Pro Wireless

Zaawansowana, bezprzewodowa nawigacja 3D


cadmouse

CadMouse

Mysz komputerowa dla specjalistów CAD


cadmouse pad

CadMouse Pad

Prędkość i precyzja dla specjalistów CAD

 
 


zestaw spacemouse enterprise

Zestaw SpaceMouse Enterprise

Siła obu rąk