Dlaczego warto skorzystać z Programu Usług Abonamentowych?

Program usług abonamentowych dla SOLIDWORKSPrzystępując do naszego Programu Usług Abonamentowych zapewniasz swojemu zespołowi projektowemu dostęp do narzędzi oraz zasobów umożliwiających bardziej wydajną pracę.

Z Programem Usług Abonamentowych zyskujesz:

  • uaktualnienia do najnowszych wersji licencjonowanego oprogramowania
  • dostęp do Bazy Wiedzy producentów oprogramowania
  • opiekę Certyfikowanego Inżyniera Wsparcia Technicznego
  • przyśpieszenie procesu oraz Wysoki Priorytet Odpowiedzi na zgłaszane problemy
  • możliwość zgłaszania propozycji zmian i udoskonaleń oprogramowania.

Optymalizuj swoją pracę dzięki najnowszym wersjom oprogramowania
W ramach Programu oraz wykupionej Usługi Utrzymania Użytkownik otrzymuje najnowsze wersje posiadanego oprogramowania – uaktualnienia i wydania główne, które pojawiają się w okresie ważności Usługi, na warunkach określonych przez producenta.
Aby uzyskać dostęp do najnowszej wersji oprogramowania, wystarczy zalogować isę na stronie producenta. Podobnie jest ze wszystkimi pojawiającymi się aktualizacjami, tzw. ServicePackami.

Zyskaj szybką pomoc certyfikowanych konsultantów
Uczestnicy Programu z wykupioną Usługą Utrzymania mają gwarancję wsparcia w rozwiązywaniu problemów technicznych zarówno ze strony Premium Solutions, jak i producenta oprogramowania. Otrzymują ponadto nieograniczony dostęp do zasobów wiedzy znajdujących się na stronach wewnętrznych producenta. Wszelkie kontakty związane ze wsparciem technicznym ze strony Premium Solutions prowadzone są za pośrednictwem Certyfikowanego Inżyniera Wsparcia Technicznego. Problemy zgłaszane w ramach Usługi Utrzymania otrzymują tzw. Wysoki Priorytet Odpowiedzi gwarantujący, że będą one rozwiązywane w pierwszej kolejności. Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących ilości zgłaszanych problemów technicznych.

e-Support
System e-Support został stworzony specjalnie by sprawnie i szybko rozwiązywać problemy techniczne zgłaszane przez Klientów Premium Solutions. Certyfikowani inżynierowie wsparcia technicznego odpowiadają na pytania oraz reagują na potrzeby Użytkowników oprogramowania.

Egzaminy CSWP i CSWA
Uczestnicy programu Usług Abonamentowych mogą przystąpić do jednego bezpłatnego egzaminu CSWP (Certyfikowany Specjalista SolidWorks) bądź CSWA (Certyfikowany Współpracownik SolidWorks). Dzięki egzaminom i ocenie poziomu biegłości w posługiwaniu się oprogramowaniem możliwe jest precyzyjne określenie obszarów wymagających dodatkowych szkoleń.

 
W sprawie subskrypcji skontaktuj się z naszym Konsultantem:

Daria Świerczyńska