3DSwym App łączy teraz użytkowników społeczności 3DEXPERIENCE za pomocą jednego kliknięcia. Po prawie 2 latach beta testów aplikację można od niedawna pobierać na iOS oraz Android.

 
Stworzona przez Dassault Systèmes aplikacja 3DSwym zapewnia współpracę wszystkim pracownikom w firmach, łącząc ludzi, dane i pomysły w chmurze, od smartfona po tablet. Mobilna wersja platformy 3DEXPERIENCE jest już dostępna do pobrania w sklepach App Store i Google Play.
 
Pobierz 3DSwym na iOS:
 
POBIERZ W APP STORE
 
Pobierz 3DSwym na Android:
 
POBIERZ W GOOGLE PLAY
 
 
3DSwym pozwala każdemu odkryć platformę 3DEXPERIENCE:

  • Połącz się ze swoim 3DEXPERIENCE ID – w razie potrzeby utwórz go za darmo
  • Uzyskiwanie dostępu do treści społecznościowych Dassault Systèmes Brand (posty, filmy, 3D i nie tylko) lub do własnych społeczności oraz dodawanie do nich treści
  • Współpracuj w rozmowach na żywo, rozmowach audio lub wideo
  • Otrzymuj powiadomienia związane z platformą na swoim urządzeniu mobilnym
  • Szkicuj swoje pomysły, współpracuj z tablicami, zostań opowiadaczem historii 3D!
  • Poruszaj się po portfolio rozwiązań

 
Oprócz tego klienci platformy 3DEXPERIENCE mogą również sparować własną platformę i uzyskiwać dostęp do ich treści.
 
Przez blisko 2 lata ponad 8500 użytkowników platformy 3DEXPERIENCE testowało aplikację 3DSwym oraz dzieliło się opiniami. Producent oprogramowania oficjalnie podziękował za wszystkie uwagi zgłaszane podczas beta testów i pogratulował zespołom, które przyczyniły się do powstania tej pierwszej mobilnej aplikacji 3DEXPERIENCE.
 
 
3DSwym 3DEXPERIENCE
 
 
___
 
Potrzebujesz więcej informacji na temat platformy 3DEXPERIENCE i aplikacji 3DSwym? Skontaktuj się z naszym Działem Technicznym CAD.