×

Projektowanie i inżynieria

Rozwiązania chmurowe

Projektowanie i inżynieria na Platformie 3DEXPERIENCE

Świetne produkty zaczynają się od świetnego projektu!

W związku z koniecznością szybszego wytwarzania produktów wyższej jakości przy niższych kosztach, firmy chcą usprawnić swoje przepływy pracy. Rozwiązanie do opracowywania produktów, które zapewnia wszystkie narzędzia w jednym środowisku, eliminuje czasochłonną potrzebę tłumaczenia danych między działami, co często skutkuje błędami i lukami w informacjach. Dzięki rozwiązaniom 3DEXPERIENCE WORKS, od koncepcji do końcowego montażu można teraz korzystać jednocześnie, w jednym, płynnie zarządzanym i zintegrowanym systemie.

W ramach tego procesu projektanci i inżynierowie muszą zrównoważyć wymagania funkcjonalne, które zarówno spełnią cele projektowe jak i zaspokoją wymagania klienta. Projektanci zwracają również uwagę na czynniki ludzkie – estetykę, funkcjonalność, łatwość użytkowania, przydatność do zamierzenia oraz jakości. Rozwiązania 3DEXPERIENCE WORKS pomagają spełnić te wysokie wymagania podczas całego cyklu życia produktu.

Mechaniczny

3DSwymer

Collaborative Business Innovator dostarcza aplikacje i usługi niezbędne do połączenia oraz współpracy wszystkich uczestników procesu projektowego – pracowników, partnerów, dostawców oraz klientów, aby dzielić się, eksperymentować i skutecznie wprowadzać innowacje.

Kształtowanie i stylizacja

Systemy wyposażenia

Zapytaj o produkt

ZAPYTAJ
O PRODUKT