×

Projektowanie i inżynieria

Rozwiązania chmurowe

Projektowanie i inżynieria na Platformie 3DEXPERIENCE

Świetne produkty zaczynają się od świetnego projektu!

W związku z koniecznością szybszego wytwarzania produktów wyższej jakości przy niższych kosztach, firmy chcą usprawnić swoje przepływy pracy. Rozwiązanie do opracowywania produktów, które zapewnia wszystkie narzędzia w jednym środowisku, eliminuje czasochłonną potrzebę tłumaczenia danych między działami, co często skutkuje błędami i lukami w informacjach. Dzięki rozwiązaniom 3DEXPERIENCE WORKS, od koncepcji do końcowego montażu można teraz korzystać jednocześnie, w jednym, płynnie zarządzanym i zintegrowanym systemie.

W ramach tego procesu projektanci i inżynierowie muszą zrównoważyć wymagania funkcjonalne, które zarówno spełnią cele projektowe jak i zaspokoją wymagania klienta. Projektanci zwracają również uwagę na czynniki ludzkie – estetykę, funkcjonalność, łatwość użytkowania, przydatność do zamierzenia oraz jakości. Rozwiązania 3DEXPERIENCE WORKS pomagają spełnić te wysokie wymagania podczas całego cyklu życia produktu.

Mechaniczny

Manufacturing Definition Creator

To oparta na przeglądarce rola będąca kompleksowym i zintegrowanym z innymi aplikacjami rozwiązaniem do łatwego definiowania projektów 2D i 3D. Pozwala między innymi szybko tworzyć rysunki 2D z modeli 3D, definiować wymiary, tolerancje, symbole punktów odniesienia, wymiarować geometrycznie, dodawać adnotacje, tabele, notatki i tabelki rysunkowe. Definicje 3D płynnie przekładają się na rysunek 2D i wszystko pozostaje zsynchronizowane w całym modelu. Dzięki rozwiązaniu można swobodnie wprowadzać zmiany, definicje 3D i 2D są automatycznie aktualizowane. Zaawansowane funkcje aplikacje pozwalają tworzyć lepsze projekty zaspokajające potrzeby interesariuszy oraz ograniczyć kosztowne błędy oraz poprawki.

3DSwymer

3DSwymer (dawniej Collaborative Business Innovator) dostarcza aplikacje i usługi niezbędne do połączenia oraz współpracy wszystkich uczestników procesu projektowego – pracowników, partnerów, dostawców oraz klientów, aby dzielić się, eksperymentować i skutecznie wprowadzać innowacje.

Kształtowanie i stylizacja

Systemy wyposażenia

Zapytaj o produkt

ZAPYTAJ
O PRODUKT