Rozwiązania CAD/CAM/CAE/PDM

Premium SolutionsPremium Solutions Polska dostarcza narzędzia i wiedzę z zakresu projektowania CAD, technologii wytwarzania i sterowania maszynami CAM, obliczeń inżynierskich CAE / MES oraz przepływów CFD. Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne oraz zapewniamy doradztwo w doborze rozwiązań sprzętowych. Posiadamy w ofercie renomowane produkty światowych marek: SOLIDWORKS, SolidCAM, InventorCAM, IrbCam, Cimco Integration, Dell i wielu innych.

Od początku działalności związaliśmy się z największymi graczami na rynku aplikacji inżynierskich – Dassault Systemes SOLIDWORKS i SolidCAM Ltd. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem tych firm w Polsce. Co roku wprowadzane są nowe wersje SOLIDWORKS i SolidCAM, w najwyższym stopniu skupiające się na funkcjach oczekiwanych przez użytkowników. Słuchamy Klientów i ich potrzeb – jeżeli zgłosisz nam potrzebę rozbudowy o funkcje niedostępne w najnowszej wersji, my przekażemy to producentowi.

Dzięki obecności naszych biur w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, podpoznańskich Obornikach oraz Tychach jesteśmy w stanie szybko i skutecznie dotrzeć do naszych Klientów z szeroką ofertą oprogramowania, ale również sprzętu i szkoleń.
 

Nasza oferta

Oprogramowanie Premium Solutions

OPROGRAMOWANIE

Posiadamy w ofercie renomowane produkty światowych marek:

 • środowiska do programowania maszyn CNC sterowanych numerycznie – SolidCAM, InventorCAM
 • narzędzia do modelowania 3D, obliczeń inżynierskich oraz zarządzania dokumentacją projektową – SOLIDWORKS
 • rozwiązania pozwalające na edycję kodów NC, symulację i wizualizację ścieżki narzędzia, gromadzenie i analizowanie danych oraz powiązanie programów NC z dokumentacją produkcyjną – Cimco Integration
 • intuicyjne narzędzia do symulacji formowania wtryskowego – SolidWorks PLASTICS

 

Sprzęt Premium Solutions

ROZWIĄZANIA SPRZĘTOWE

Oferujemy dedykowany sprzęt IT, gwarantujący optymalizację pracy i bezbłędne współdziałanie z zakupionym oprogramowaniem:

 • specjalizowane stacje robocze, serwery obliczeniowe i bazodanowe – Dell
 • manipulatory ruchu 3D – 3Dconnexion
 • skanery 3D – EviXscan 3D

 

Subskrypcja Premium Solutions

SUBSKRYPCJA

Dzięki Usłudze Utrzymania zapewnią Państwo swojemu zespołowi projektowemu dostęp do narzędzi oraz zasobów umożliwiających bardziej wydajną pracę.
Korzyści:

 • uaktualnienia do najnowszych wersji licencjonowanego oprogramowania,
 • dostęp do Bazy Wiedzy producentów oprogramowania,
 • opiekę Certyfikowanego Inżyniera Wsparcia Technicznego,
 • przyśpieszenie procesu oraz Wysoki Priorytet Odpowiedzi na zgłaszane problemy,
 • możliwość zgłaszania propozycji zmian i udoskonaleń oprogramowania.

 

Szkolenia Premium Solutions

SZKOLENIA INŻYNIERSKIE

Oferujemy bogaty program autoryzowanych, najwyższej jakości szkoleń w zakresie oferowanych technologii SOLIDWORKS oraz SolidCAM. Szkolenia prowadzone są przez certyfikowanych trenerów, będących ekspertami swoich dziedzinach.
Posiadamy Centra Szkoleniowe w Warszawie, Wrocławiu oraz Poznaniu. Prowadzimy również szkolenia i konsultacje u Klientów.

 

CNC Premium Solutions

CENTRUM TECHNOLOGICZNE CAD/CAM

Zapraszamy do korzystania z usług nowo-otwartego Centrum Technologicznego CAD/CAM we wrocławskim oddziale Premium Solutions Polska, z pracownią wyposażoną w obrabiarkę 5-osiową FANUC Robodrill Alpha D21SiA5 5-axis oraz pionowe centrum obróbcze KOVOSVIT MAS MCV 754 QUICK.
Oferujemy kompleksowe usługi obróbki skrawaniem. Zajmujemy się wytwarzaniem prototypów oraz produkcją nisko- i średnioseryjną z zastosowaniem technologii CNC oraz druku 3D.
Więcej informacji na cnc.premiumsolutions.pl

 

Konferencje

KONFERENCJE

Wszystkich Użytkowników SOLIDWORKS oraz SolidCAM zapraszamy na coroczne seminaria poświęcone wprowadzanym nowościom.
Więcej informacji na seminarium.premiumsolutions.pl