×

Zarządzanie

Systemy zarządzania dokumentacją

ERP Cegid

Yourcegid Manufacturing PMI jest wszechstronnym i wielopoziomowym systemem pozwalającym na zarządzanie wchodzącym i wychodzącym ruchem magazynowym, kontrolą jakości, paletyzacją, zdefiniowanie opłacalnych poziomów zamówień, wielopoziomową strukturę zestawień materiałowych, która może być integrowana bezpośrednio z systemami CAD. System zapewnia pełną „kompatybilność” produktu z możliwością śledzenia informacji, począwszy od dostawcy surowca do gotowego wyrobu, nawet po serwis posprzedażowy.

SOLIDWORKS PDM Professional

SOLIDWORKS PDM Professional to wszechstronne rozwiązanie do zarządzania danymi dla wszystkich podmiotów. Magazynowanie danych działające na bazie Microsoft SQL Server gwarantuje, że wszystkie informacje są bezpiecznie przechowywane i mogą być pozyskane przez autoryzowanych użytkowników. SOLIDWORKS PDM Professional jest prosty w obsłudze, a jego wdrożenie w organizację pracy pozwala na zwiększenie efektywności, kontrolę i przejrzystość prowadzonych prac.

SOLIDWORKS Manage

Oprogramowanie SOLIDWORKS Manage w naturalny sposób rozbudowuje funkcjonalności dostępne w SOLIDWORKS PDM Professional o zaawansowane narzędzia pozwalające na dokładniejsze zarządzanie danymi.

Zapytaj o produkt

ZAPYTAJ
O PRODUKT