SOLIDWORKS
 
 
 

Uzyskaj do 100% dofinansowania szkoleń SOLIDWORKS i SOLIDCAM!

 

Czy wiesz, że na wszystkie szkolenia oraz egzaminy certyfikacyjne z oferty Premium Solutions możesz uzyskać dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego lub Unii Europejskiej?

Nie czekaj, złóż razem z nami wniosek i zwiększ swoją szansę na uzyskanie dofinansowania na szkolenia dla siebie oraz Twoich pracowników.

 
 
ZAPYTAJ O MOŻLIWOŚCI
 

 
 

 
 

W latach 2018-2021 roku udało nam się pozyskać

dla ponad 100 firm

blisko 1 500 000 zł dofinansowania!

  

 
 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

 

Mikroprzedsiębiorcy (zatrudniający maksymalnie 9 osób) mogą uzyskać 100% finansowania szkoleń. Dla średnich i dużych przedsiębiorstw dofinansowanie na szkolenia sięga 80%.

Środki z KFS można przeznaczyć na sfinansowanie kursów czy studiów podyplomowych podejmowanych przez siebie i swoich pracowników. Kwotą dofinansowania objęte są również badania lekarskie i psychologiczne oraz ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków w związku z udziałem w kształceniu ustawicznym.

Wysokość dofinansowania uzależniona jest od wielkości przedsiębiorstwa. W każdym przypadku kwota dofinansowania na szkolenia dla jednego pracownika nie może przekroczyć 300% przeciętnego wynagrodzenia pracownika w danym roku.

O dofinansowanie szkoleń z KFS mogą ubiegać się firmy, które zatrudniają przynajmniej jednego pracownika na podstawie umowy o pracę (nie ma znaczenia wymiar czasu pracy pracownika). Wniosek o przyznanie środków z KFS należy złożyć do Powiatowego Urzędu Pracy właściwego ze względu na siedzibę pracodawcy albo miejsce prowadzenia działalności zgodnie z terminami naboru określonymi przez PUP.

 
 

krajowy fundusz szkoleniowy
 
 

Sprawdź, jak uzyskać dofinansowanie z KFS:

 

baza usług rozwojowych

Baza Usług Rozwojowych

 

Premium Solutions Polska świadczy usługi szkoleniowe dostępne w Bazie Usług Rozwojowych, które podlegają dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej nawet do 80% wartości.

Klienci mogą znaleźć nasze szkolenia w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), dzięki czemu możemy świadczyć usługi dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) za pośrednictwem Regionalnych Programów Operacyjnych.

Razem z naszymi partnerami pomagamy przedsiębiorcom we wszelkich formalnościach niezbędnych do realizacji usługi.

 
 
 
 
 
 

Wspieramy przedsiębiorców w uzyskaniu dofinansowania z KFS oraz BUR:

  
krajowy fundusz szkoleniowy
 
 
 

Jesteśmy wiarygodnym partnerem szkoleniowym:

  

500+

przeszkolonych
firm

4500+

uczestników
szkoleń

20 000+

godzin
szkoleniowych

 
 

Certyfikat SUS 2.0

 

Posiadamy Certyfikat SUS 2.0 i tym samym zapewniamy najwyższą jakość usług szkoleniowo-rozwojowych.

Już od 2018 roku Premium Solutions Polska wdrożyło i skutecznie realizuje wymagania Standardu Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0). Certyfikat SUS 2.0 świadczy o utrzymywanych standardach, ciągłym rozwoju oraz dostosowywaniu oferty do wymagań rynku.

Nasze działania szkoleniowe co roku są audytowane oraz recertyfikowane przez DEKRA Certification Sp. z o.o.

baza usług rozwojowych

 

Potrzebujesz wsparcia w uzyskaniu dofinansowania?

 

Jeżeli jesteś zainteresowany dofinansowaniem szkoleń z KFS lub BUR – skontaktuj się ze mną:

 

Aleksandra Wrotkowska
Manager ds. szkoleń

+48 504 565 818
awrotkowska@premiumsolutions.pl

 
 

Możesz wypełnić również poniższy formularz:

 

  Imię i nazwisko*

  Nazwa firmy*

  Telefon*

  Adres email*

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji emailowych, marketingowych i sprzedażowych od Premium Solutions Polska (zgodnie z Polityką Prywatności umieszczoną na tej stronie).*

  * pola wymagane


   
   
   
  krajowy fundusz szkoleniowy