×

Rozwiązania desktopowe

Oprogramowanie

Oprogramowanie CAX/PDM, w tym renomowane narzędzia SOLIDWORKS do modelowania 3D, obliczeń inżynierskich oraz zarządzania dokumentacją projektową. Rozwiązania SolidCAM do programowania maszyn CNC.

Projektowanie

Nowości SOLIDWORKS 2023

Przegląd najnowszych funkcjonalności oprogramowania SOLIDWORKS. Sprostaj większej liczbie wyzwań i przyspiesz innowacje razem z SOLIDWORKS 2023 i 3DEXPERIENCE WORKS.

Nowości SOLIDWORKS 2022

Przegląd najnowszych funkcjonalności oprogramowania SOLIDWORKS. Sprostaj większej liczbie wyzwań i przyspiesz innowacje razem z SOLIDWORKS 2022 i 3DEXPERIENCE WORKS.

Nowości SOLIDWORKS 2021

Przegląd najnowszych funkcjonalności oprogramowania SOLIDWORKS. Sprostaj większej liczbie wyzwań i przyspiesz innowacje razem z SOLIDWORKS 2021 i 3DEXPERIENCE WORKS.

DraftSight

Aplikacja CAD umożliwiająca edytowanie, tworzenie i wyświetlanie plików DWG. Działa sprawnie na różnych systemach operacyjnych (Linux, Windows, Mac OS).

SOLIDWORKS 3D CAD

Oprogramowanie SOLIDWORKS zapewnia wszechstronne funkcje projektowania z intuicyjnym interfejsem użytkownika. Dzięki temu przyspiesza proces projektowania i zapewnia maksymalną wydajność.

SOLIDWORKS Electrical

Oprogramowanie SOLIDWORKS Electrical to szeroki zakres funkcjonalności projektowania układów elektrycznych. Wszystkie dane projektowe są synchronizowane w czasie rzeczywistym oraz aktualizowane dwukierunkowo pomiędzy schematami oraz modelami 3D.

GearTrax

GearTrax™ jest łatwym w użyciu dodatkiem do SOLIDWORKS, który umożliwia tworzenie modeli elementów napędowych. Pozwala na tworzenie wpustów ostrokątnych, śrubowych, prostych i ewolwentowych z ewolwentowymi profilami zębów.

SWOOD

Oprogramowanie SWOOD to zestaw profesjonalnych rozwiązań CAD/CAM dla przemysłu meblarskiego, usprawniających procesy projektowania oraz produkcji mebli.

CAD Kamieniarz 3D

CAD Kamieniarz 3D to uniwersalne rozwiązanie CAD dla kamieniarstwa, które daje możliwość projektowania nie tylko nagrobków ale również innych elementów z kamienia. Oprogramowanie oferuje specjalistyczną parametryczną bibliotekę dla kamieniarzy, dzięki której tworzenie nagrobków 3D jest łatwe i szybkie.

CAD Balustrady 3D

CAD Balustrady 3D to idealne rozwiązanie dla firm, które projektują i produkują ogrodzenia bądź balustrady. Wykorzystaj łatwy w użyciu program CAD z szerokim zakresem funkcjonalności, który przyśpieszy oraz unowocześni cały proces wytwarzania ogrodzeń i balustrad. Ułatw klientowi decyzję, dzięki fotorealistycznym wizualizacjom realizacji.

Wytwarzanie

SolidCAM

Profesjonalna technologia iMachining zawarta w programie SolidCAM jest w pełni kompatybilna z SOLIDWORKS. Dzięki temu wszystkie operacje mogą być konstruowane bez opuszczania środowiska SOLIDWORKS.

InventorCAM

Profesjonalna technologia iMachining zawarta w programie InventorCAM jest w pełni kompatybilna z AUTODESK INVENTOR. Dzięki temu wszystkie operacje mogą być konstruowane bez opuszczania środowiska AUTODESK INVENTOR.

Solidworks CAM

SOLIDWORKS® CAM to w pełni zintegrowane z CAD, oparte na bazie wiedzy technologicznej oprogramowanie, które zapewnia integrację procesów projektowania i produkcji w jednym systemie.

iMachining NX

Strategia iMachining dla środowiska Siemens NX. Optymalne tworzenie ścieżek narzędzia oraz kilkukrotne przyspieszenie pracy na większych głębokościach.

DCAMCUT

DCAMCUT jest kompatybilne z oprogramowaniem CAD umożliwiając obróbkę dowolnych modeli 2D i 3D w zakresie wycinania drutowego, korzystając z wiodącego na rynku programu SolidWorks.

CIMCO

Rozwiązania CIMCO są optymalnym wyborem dla profesjonalnych programistów CNC poszukujących najsprawniejszych narzędzi do edycji i komunikacji. Wśród głównych narzędzi dostarczanych przez CIMCO jest jeden najpopularniejszych na rynku edytor CNC. Potwierdzeniem popularności rozwiązań od CIMCO wśród profesjonalistów CNC jest sprzedaż ponad 100 000 licencji na całym świecie.

irbCAM

IRBCAM jest oprogramowaniem do symulacji 3D dedykowanym do obróbki wykonywanej przez roboty. Konwertuje kod CNC (G-kody lub format APT-CLS) do wysokiej jakości kodu robota.

Golem OEE MES

Golem OEE MES to skuteczny system pozwalający na monitorowanie pracy maszyn, procesów produkcyjnych oraz sprawnego i szybkiego wyliczenia wskaźnika OEE.

SprutCAM X

SprutCAM to oprogramowanie CAD/CAM umożliwiające łatwą obsługę, wszechstronną funkcjonalność oraz kompatybilność z każdym rodzajem maszyn CNC. Podczas generowania ścieżki narzędzia uwzględniana jest pełna kinematyka maszyny, jak również ograniczenia takie jak unikanie kolizji oraz kontrola limitów osi.

SprutCAM X Robot

SprutCAM X Robot to wydajne oprogramowanie umożliwiające szybkie tworzenie złożonych, bezkolizyjnych ruchów w natywnym języku robota.

Obliczanie

SOLIDWORKS Motion

SOLIDWORKS Motion umożliwia projektantom przeprowadzanie zaawansowanych, intuicyjnych analiz złożenia w ruchu. Dzięki czemu pozwala na dokładne określenie rzeczywistego ruchu złożenia znajdującego się pod obciążeniem np. włąsnego cięzaru czy działajacych w układzie sił. W odniesieniu do czasu ich działania bądz sekwecji w jakiej działają. Analiza ruchu złożenia i działających na niego sił pozwalają na przeprowadzenie w SOLIDWORKS Simulation analizy strukturalnej komponentów, która pomaga określić miejsca potencjalnych awarii i zagwarantować prawidłowe działanie produktu.

SOLIDWORKS Simulation

SOLIDWORKS Simulation to intuicyjne narzędzie stworzone do przeprowadzania szybkich symulacji wytrzymałościowych tworzonych produktów, z jednoczesnym zachowaniem wysokiej rzetelności wyników.

SOLIDWORKS Plastics

Oprogramowanie SOLIDWORKS Plastics oferuje projektantom proste w użyciu symulacje części z tworzyw sztucznych i form wtryskowych. Pozwala to, już trakcie projektowania na szybką ocenę zdolności produkcyjnych i zastosowanie efektywnych rozwiązań, które niewątpliwie podniosą jakość oferowanych produktów i skrócą ich czas dostarczenia na rynek.

SOLIDWORKS Sustainability

Niezwykle kompatybilne i zintegrowane z procesem projektowania narzędzie SOLIDWORKS Sustainability zapewnia możliwość oceny oddziaływania projektu na środowisko podczas całego cyklu życia (LCA). Zawiera wszechstronne narzędzia SustainabilityXpress pozwalające na ich ocenę z dodatkową możliwością zastosowania założeń przyjętych przez projektanta.

Zarządzanie

SOLIDWORKS PDM Professional

SOLIDWORKS PDM Professional to wszechstronne rozwiązanie do zarządzania danymi dla wszystkich podmiotów. Magazynowanie danych działające na bazie Microsoft SQL Server gwarantuje, że wszystkie informacje są bezpiecznie przechowywane i mogą być pozyskane przez autoryzowanych użytkowników. SOLIDWORKS PDM Professional jest prosty w obsłudze, a jego wdrożenie w organizację pracy pozwala na zwiększenie efektywności, kontrolę i przejrzystość prowadzonych prac.

SOLIDWORKS Manage

Oprogramowanie SOLIDWORKS Manage w naturalny sposób rozbudowuje funkcjonalności dostępne w SOLIDWORKS PDM Professional o zaawansowane narzędzia pozwalające na dokładniejsze zarządzanie danymi.

Komunikacja

eDrawings

eDrawings Viewer to darmowe oprogramowanie służące do szybkiego przeglądania plików 2D oraz 3D, przeznaczone dla wszystkich osób zaangażowanych w pracę nad projektem.

SOLIDWORKS MBD

SOLIDWORKS MBD to zintegrowane rozwiązanie produkcyjne SOLIDWORKS zarządzające procesem produkcyjnym bezpośrednio w 3D. Pozwala usprawnić produkcję, skrócić czas cykli oraz ograniczyć liczbę błędów.

SOLIDWORKS Inspection

SOLIDWORKS Inspection to oprogramowanie do wstępnej kontroli jakości (FAI) i kontroli procesowej, które upraszcza i automatyzuje tworzenie rysunków kontrolnych z odnośnikami i raportów kontrolnych (AS9102, PPAP, etc.).

SOLIDWORKS Flow Simulation

SOLIDWORKS Flow Simulation jest potężnym narzędziem do analizy zagadnień z mechaniki płynów (ang. CFD – Computational Fluid Dynamics), w pełni zintegrowanym z SOLIDWORKS 3D CAD.

SOLIDWORKS Visualize

Łatwo twórz profesjonalne obrazy, animacje i inne interaktywne treści 3D o fotograficznej jakości, aby szybciej wprowadzać produkty na rynek.

SOLIDWORKS Composer

SOLIDWORKS Compose pozwoli zaprezentować Twój projekt lub proces poprzez tworzenie wysokiej jakości ilustracji, grafik oraz interaktywnych animacji, bez czekania na fizyczny prototyp.

SOLIDWORKS Composer Sync

SOLIDWORKS Composer Enterprise Sync gwarantuje, że Twoje materiały graficzne i komunikacja techniczna pozostaną zawsze aktualne i skrócisz czas potrzebny do aktualizacji elementów graficznych oraz danych kluczowych dla projektu.

SOLIDWORKS Composer Player

SOLIDWORKS Composer Player to darmowa aplikacja umożliwiająca dzielenie się informacjami z użytkownikami końcowymi produktu, dzięki której, przy pomocy interaktywnych aplikacji 3D, możesz zaprezentować swoją wizualizację produktu klientom i partnerom.

Akcesoria CAD

Power Surfacing

Power Surfacing umożliwia łatwe i przyjemne projektowanie złożonych, dowolnych form oraz estetycznych powierzchni klasy A w SOLIDWORKS.

myPDMtools

MyPDMtools to narzędzie pozwalające zoptymalizować pracę użytkowników SOLIDWORKS PDM oraz znacznie przyspieszyć pracę z plikami gromadzonymi w bezpiecznej przechowalni.

myCADtools

MyCADtools to idealne rozwiązanie dla wszystkich projektantów CAD, którzy chcą być bardziej produktywni i efektywni w codziennej pracy z środowiskiem SOLIDWORKS.

MySolidWorks

Witryna MySolidWorks zwiększa Twoją wydajność, zapewniając łącza do odpowiednich materiałów i usług SOLIDWORKS — o dowolnej porze, z dowolnego miejsca i na ekranie dowolnego urządzenia.

ELYSIUM CADFeature

CADfeature to wysokiej jakości system translacji plików, który oferuje konwersję kompletnego projektu z Autodesk INVENTOR do rodzimego środowiska SOLIDWORKS.

R&B

Rozszerzenia programu SOLIDWORKS:
SplitWorks – automatyzacja procesu separacji i tworzenia matryc oraz stempli.
MoldWorks – nowatorskie metody tworzenia projektów form w oprogramowaniu CAMD.
ElectrodeWorks – automatyzacja tworzenia elektrod.

DATAKIT

Nie możesz otworzyć jakiegoś pliku? Dzięki konwerterom DATAKIT to już nie problem! DATAKIT oferuje narzędzia wymiany i translacji danych: Cross Manager jest oprogramowaniem typu Stand Alone pozwalającym na konwersje plików CAD.

MITCalc

MITCalc jest dodatkową aplikacją dostarczającą zestaw narzędzi do obliczeń dla inżynierów oraz konstruktorów związanych z branżą mechaniczną. MITCalc integruje się z Solid Edge, może jednak być również używana niezależnie.

DriveWorks

Każdy użytkownik SOLIDWORKS, który wybierze w pasku menu Narzędzia>DriveWorksXpress uzyska dostęp do niesamowitego narzędzia pozwalającego na szybkie utworzenie nowych wersji produktów, których modele są dobrze sparametryzowane.

IziNorm

Części normowe dla SOLIDWORKS
iziNorm jest elektroniczną biblioteką części normowych działającą w środowisku SolidWorks 2008 i nowszym. Zakres funkcjonalny systemu nie ma znaczenia, można więc używać iziNorm w podstawowym zakresie funkcjonalnym jak i najwyższym Premium.

Logopress

SpinFire

SpinFire jest bezpiecznym i przystępnym rozwiązaniem umożliwiającym przeglądanie plików CAD pochodzących z większości dostępnych na rynku systemów CAD, bez konieczności posiadania tych systemów.

Zapytaj o produkt

ZAPYTAJ
O PRODUKT