×

Manipulatory 3Dconnexion

SpaceMouse

Rodzina produktów SpaceMouse firmy 3Dconnexion umożliwia wygodną i naturalną interakcję z materiałami cyfrowymi w najbardziej popularnych na świecie programach CAD i aplikacjach do projektowania, dzięki czemu można skupić się na zadaniu, a nie na obsłudze oprogramowania.

CadMouse

Myszy CadMouse to cenione w branży przemysłowej, specjalistyczne myszy dedykowane dla projektantów i inżynierów, które cechują się innowacyjną ergonomią i precyzyjną kalibracją, zapewniając wyjątkowy komfort i cichą pracę.

CadMouse Pad

Podkładka pod mysz CadMouse Pad to idealne rozwiązanie gwarantujące precyzyjne i płynne ruchy myszy CadMouse. Powierzchnia o niskim tarciu, zoptymalizowana pod kątem naszych czujników oraz trójwarstwowa konstrukcja zapewniająca stabilność to gwarancja doskonałych efektów w pracy.

Keyboard Pro z Numpad

Pełnowymiarowa klawiatura z oddzielną klawiaturą numeryczną została skonstruowana po to, by wspomóc tworzenie cyfrowych modeli 3D i profesjonalnych projektów.

Zestawy 3Dconnexion

Kombinacja produktów 3Dconnexion: SpaceMouse, Keyboard Pro with Numpad, CadMouse i CadMouse Pad tworzy spójny i uzupełniający się system, którego nie da się odtworzyć za pomocą zwykłej myszy i klawiatury.

Numpad Pro

Bezprzewodowy Numpad Pro firmy 3Dconnexion zaprojektowano w celu usprawnienia i zwiększenia wydajności pracy.

Sterownik 3DxWare10

Sterownik 3DxWare 10 pozwala tak dostosowywać i optymalizować mysz 3D i mysz CadMouse, by osiągnąć najlepszą wydajność. Możesz łatwo dopasować ustawienia i klawisze do twojej aplikacji i potrzeb. Projektuj, twórz i nawiguj w zupełnie nowy sposób.

Zapytaj o produkt

ZAPYTAJ
O PRODUKT