Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie nas podczas targów STOM-TOOL 2019 w Kielcach. Mamy nadzieję, że rajdowe emocje pozostaną w Waszej pamięci na długo. Zapraszamy do obejrzenia relacji.

W dniach 26-28 marca odbyła się w Kielcach XII edycja Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL.

Podczas trzech dni imprezy prezentowaliśmy bogatą ofertę oprogramowania CAD/CAM, w tym innowacyjną strategię frezowania SolidCAM iMachining, która pozwala zaoszczędzić 70% czasu obróbki i znacząco zwiększyć żywotność narzędzi. Pokazywaliśmy także oprogramowanie NCBrain, które optymalizuje kod maszynowy, analizując kinematykę, stan obrabiarki, narzędzia oraz obrabiany materiał. Była także możliwość zapoznania się z najnowszą wersją oprogramowania SOLIDWORKS 2019.

W trakcie trzech dni imprezy nie zabrakło również rajdowych emocji. Za sprawą PWR Racing Team na nasze stoisko przyjechał symulator rajdowy, na którym każdy mógł spróbować sił jako Mistrz Kierownicy. PWR Racing Team to zespół studentów Politechniki Wrocławskiej zafascynowanych motosportem, którzy co roku projektują i budują bolidy oraz startują w międzynarodowych zawodach młodych inżynierów i managerów Formuła Student. Premium Solutions Polska od dwóch lat uczestniczy w tym projekcie, produkując indywidualnie zaprojektowane przez studentów elementy bolidów.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Już teraz zapraszamy na następną edycję targów za rok!