Zwiększ efektywność swojego CAM-a! Skorzystaj z promocyjnych cen na iMachining 2D/3D. Dodatkowo otrzymasz moduły HSS oraz AFRM gratis.

 
Wybierz inteligentną technologię SolidCAM, która wyznacza nowe standardy obróbki CNC i znacząco przyspiesza programowanie w CAM. Do końca czerwca iMachining 2D lub 3D możesz kupić z rabatami do 40%.

Przy zamówieniu Usługi Utrzymania dodatkowo otrzymasz za darmo moduł HSS do obróbki szybkościowej oraz moduł AFRM do automatycznego rozpoznawania kieszeni.
 

Dlaczego iMachining?

iMachining to inteligentna technologia, która tworzy znacznie szybsze i bezpieczniejsze programy CNC do obróbki części mechanicznych. Zaawansowane algorytmy programu zapewniają:

 • skrócenie czasu obróbki o 70%, a w niektórych przypadkach nawet o 90%!
 • niezrównaną trwałość narzędzia
 • wydajną współpracę ze wszystkimi maszynami CNC (również starszej generacji)
 • sukces już przy pierwszej części


Kreator Technologii + Ścieżka Narzędzia iMachining = Najlepsze Rozwiązanie

iMachinig od SolidCAM posiada jedyny tak intuicyjny, opatentowany Kreator Technologii, który automatycznie oblicza optymalne warunki skrawania dla każdego segmentu ścieżki narzędzia. W oparciu o właściwości mechaniczne przedmiotu obrabianego i narzędzia, z uwzględnieniem jednoczesnych ograniczeń technicznych maszyny CNC, Kreator Technologii zapewnia zsynchronizowane prędkości posuwu, prędkości wrzeciona, osiowej głębokości skrawania, kątów skrawania i grubości wiórów.
 
Wszyscy użytkownicy iMachining cieszą się ogromnymi oszczędnościami oraz zyskali rzeczywistą przewagę nad konkurencją!
 
Promocja obowiązuje do 30 czerwca 2024 r.
 
 
solidcam imachining
 
 
Skontaktuj się z naszym działem handlowym już dziś:
 

+48 22 257 24 00

info@premiumsolutions.pl


 
Lub wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe, aby przekazać więcej informacji i omówić kolejne kroki.
 

  Jestem zainteresowany otrzymaniem promocyjnej oferty na moduł SolidCAM iMachining.

  Imię i nazwisko*

  Nazwa firmy*

  Telefon*

  Adres email*

  Treść wiadomości - opcjonalnie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji emailowych, marketingowych i sprzedażowych od Premium Solutions Polska (zgodnie z Polityką Prywatności umieszczoną na tej stronie).*

  * pola wymagane