W połowie czerwca na Cyprze byliśmy uczestnikami drugiej konferencji SprutCAM X World, podczas której sprzedawcy, partnerzy i użytkownicy z całego świata mieli okazję nawiązać kontakt oraz podzielić się pomysłami w zakresie rozwoju systemów CAM. Zapraszamy na krótką relację z tego wydarzenia.

 
W dniach 10-13 czerwca br odbyła się druga edycja konferencji SprutCAM X World. Wzięło w niej udział m.in. 23 dystrybutorów z Europy, Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Brazyli, Malezj i in.

SprutCAM przechodzi dużą transformacje cyfrową i marketingową. Na wydarzeniu zaprezentowane zostały m.in. trzy nowe rozwiązania, które mają za zadanie poprawić możliwości technologiczne klientów SprutCAM, a także komunikację z dostawcą. Nowe funkcjonalności doskonale wpisują się w potrzeby sygnalizowane nam przez odbiorców. Kluczowe usprawnienia dotyczą obróbek wieloosiowych zgrubnych i wykańczających oraz rozszerzenia funkcjonalności CAD, na które czeka wielu naszych klientów. Szczegóły roszerzonej oferty zaprezentujemy juz niedługo.

Podczas konferencji mogliśmy usłyszeć również o sukcesach SprutCAM X na rynku robotycznym. SprutCAM X Robot w wielu krajach jest oceniany jako najlepsze rozwiązanie do programowania robotów CNC.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę produktową www.sprutcam.pl.
 
WWW.SPRUTCAM.PL