Dassault Systèmes zdecydował, że z dniem 1.07.2024 roku wzrosną ceny licencji sieciowych SOLIDWORKS Desktop Floating Network. Poniżej prezentujemy oficjalne stanowisko producenta.

 

Szanowni Klienci DASSAULT SYSTEMES SOLIDWORKS,

Chcielibyśmy poinformować Państwa o kolejnym kroku w naszej podróży i strategii dostarczania wysoce konkurencyjnych rozwiązań SAAS. Zdecydowaliśmy się dostosować warunki cenowe naszej oferty tak, by jeszcze bardziej wspierać Klientów przy przechodzeniu z licencji wieczystych na SAAS (YxC) i umożliwić Państwu większe oszczędności zarówno na infrastrukturze IT, jak i na kosztach aktualizacji oprogramowania przy konwersji na usługi w chmurze. Decyzja ta odzwierciedla strategiczny kierunek mający na celu lepsze dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb naszych Klientów.

W związku z tym od 1 lipca 2024 planujemy podniesienie ceny detalicznej NOWYCH licencji sieciowych SNL (Floating) SOLIDWORKS o około 20% (PLC+ALC / YLC QLC). Cena katalogowa subskrypcji (ALC) już posiadanych licencji sieciowych SNL ulegnie zmianie zgodnie ze wskaźnikiem podanym na stronie: https://www.3ds.com/terms/price/

Ceny licencji stanowiskowych (PLC+ALC /YLC / QLC) nie zmienią się, a odnowienie ALC nie przekroczy zalecanej ceny katalogowej. Klienci będą mogli uaktualnić swoje produkty w ramach planu serwisowego lub poza nim (ALC) do subskrypcji (YxC) za cenę do 50% niższą niż koszt nowej subskrypcji i otrzymać gwarancję ceny, przy zamówieniu z 3-letnim wyprzedzeniem. Dzięki temu przejściu otrzymają bezpłatnie nasze usługi 3DEXPERIENCE Cloud Services (CS), aby móc jeszcze efektywniej współpracować w zespołach projektowych i zarządzać danymi produktów.

Licencje sieciowe SOLIDWORKS Desktop (PLC) oraz subskrypcje (ALC) można zamawiać do 30 czerwca 2024 r. w aktualnych cenach katalogowych.

Państwa przedstawiciel handlowy SOLIDWORKS z pewnością odpowie na wszystkie pytania związane z powyższymi zmianami, a także przygotuje dla Państwa najkorzystniejszą ofertę.

Z poważaniem,
Gian Paulo Bassi
Senior Vice Presiden
3DEXPERIENCE Works & Customer Role Experience

 

Zobacz list >> Price Adjustment Letter 2024.pdf
 

Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym:
 

+48 22 257 24 00

info@premiumsolutions.pl


 
Sprawdź aktualną promocję SOLIDWORKS 2za1. To ostatni dzwonek, żeby zaoszczędzić przed podwyżką cen!
 
SOLIDWORKS 2za1 >>