Z dumą przedstawiamy nasze nowe logo! Wprowadzane zmiany obejmują nie tylko odświeżoną wersję znaku Premium Solutions Polska, ale również nowe kolory marki i elementy graficzne.

 
Drodzy Klienci i Partnerzy,
 
od ponad 20 lat darzycie nas zaufaniem, realizując wspólne projekty. Na przestrzeni lat nasza firma wielokrotnie zmieniała się, rosła i rozszerzała swoją działalność.

Ostatni rok był czasem dużej transformacji naszej spółki – poszerzyliśmy portfolio produktów i usług, powiększyliśmy zespół, a także zyskaliśmy oddział w Nowej Soli. Stąd krok, który postanowiliśmy uczynić. Krok, który jest symbolem tych przemian.

Dlatego z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować nowe logo Premium Solutions Polska.
 
nowe logo
 
Naszą domeną są technologie, a technologie to ciągła zmiana. Zmiana nie tylko dotycząca jakości, ale także dostępności oraz prostoty, w tym dobrym słowa znaczeniu. Uproszczony sygnet oraz nowoczesny krój liter w nowym logo mają za zadanie podkreślić te właśnie cechy.

Wprowadzany rebranding obejmuje odświeżoną wersję logotypu, nowe kolory marki i elementy graficzne, które oddają wspomniany wcześniej minimalizm, dynamikę i stabilność naszej firmy. Nowy znak firmowy będzie stopniowo zastępował dotychczasowe logo w naszych dokumentach firmowych oraz materiałach reklamowych.

W procesie tych zmian powstaje również nowa strona internetowa, którą już wkrótce Państwu zaprezentujemy.

Z wielką ekscytacją przedstawiamy Państwu tę nową odsłonę jednocześnie dziękując, że jesteście Państwo częścią naszej historii.

Zarząd i Zespół Premium Solutions Polska