Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk podczas Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, które odbywać się będą w Kielcach w dniach 19-22 marca 2024 / Hala C, Stoiska C-04, C-19 /

 
W trakcie czterech dni targów specjaliści Premium Solutions Polska będą służyć pomocą w doborze rozwiązań CAM/CAD/CAE/PLM dla produkcji, a także prezentować na żywo pracę z oprogramowaniem.

W tym roku naszą ofertę przedstawiać będziemy na dwóch stoiskach w Hali C.
 

Stoisko C-04 – prezentacje SolidCAM oraz SOLIDWORKS

SolidCAM jest wiodącym oprogramowaniem CAM, które działa bezpośrednio w SOLIDWORKS, Autodesk Inventor i SolidEdge, z pełnym dostępem do danych CAD oraz pełną asocjatywnością ścieżki narzędzia. Dzięki integracji w jednym oknie wszystkie operacje obróbki CNC mogą być definiowane i weryfikowane wewnątrz środowiska CAD, bez konieczności jego opuszczania.

Rewolucyjny moduł iMachining, w pełni zintegrowany z SOLIDWORKS, sprawi, że Twoja obróbka CNC będzie bardziej opłacalna i konkurencyjna niż kiedykolwiek wcześniej!

  • Zwiększona produktywność dzięki krótszym czasom obróbki – 70% oszczędności a nawet więcej
  • Wydłużona żywotność narzędzia
  • Niezrównana obróbka materiałów twardych
  • Znakomita wydajność dla małych narzędzi
  • Automatyczne, optymalne posuwy i prędkości

 

SolidCAM logo
imachining logo
SOLIDWORKS logo

 
 

Stoisko C-19 – prezentacje oprogramowania SprutCAM X

SprutCAM X umożliwia łatwą obsługę, wszechstronną funkcjonalność oraz kompatybilność z każdym rodzajem maszyn CNC: 3, 4 i 5-osiowe frezarki, tokarki, tokarko-frezarki, tokarki typu szwajcarskiego, MTM, EDM. System umożliwia tworzenie programów NC dla maszyn o różnej kinematyce i w razie potrzeby może być dopasowany do niemalże każdego dostępnego sterowania NC. Jedną z wielu istotnych zalet SprutCAM X jest intuicyjny interfejs użytkownika oraz wydajny silnik pracy, czyniący z systemu szybkie oraz elastyczne środowisko do optymalnego programowania.

Na targach będzie można również poznać SprutCAM X Robot, czyli wydajne oprogramowanie umożliwiające szybkie tworzenie złożonych, bezkolizyjnych ruchów w natywnym języku robota. Dzięki wysokiej skalowalności i dowolnej konfiguracji, SprutCAM X Robot pozawala na wdrożenie każdego stanowiska z dowolną kinematyką i nietypowymi konfiguracjami, w tym robotów ze stołami obrotowymi oraz innymi urządzeniami zewnętrznymi.
 

Sprutcam x logo
Sprutcam x robot logo

 
 


Zamów DARMOWY bilet wstępu!

Aby móc skorzystać z darmowego wejścia na targi STOM-TOOL 2024, zachęcamy do rejestracji online na stronie www.targikielce.pl.


 

Przemysłowa Wiosna 2024 – słowo od organizatorów

Salon Technologii Obróbki Metali wraz ze wszystkimi wydarzeniami towarzyszącymi w 2023 roku okazał się pełnym sukcesem. Zespół organizujący Przemysłową Wiosnę już pracuje nad tym, aby edycja 2024 była jeszcze lepsza!

Targi STOM w 2023 roku były absolutnie rewelacyjne – świadczą o tym nie tylko liczby, które oczywiście robią wrażenie. W trakcie targów zajęte były wszystkie hale kieleckiego ośrodka, udział wzięło niemal 600 wystawców, oraz 19 tysięcy zwiedzających. Dodatkowo wszyscy, którzy odwiedzili Targi STOM w latach poprzednich zgodnie twierdzili, że tylu pracujących maszyn w Targach Kielce jeszcze nigdy nie było. Nie brakowało także bardzo konkretnych biznesowych rozmów.

Czego oprócz rozmów biznesowych mogą oczekiwać goście Targów STOM? Salon Technologii Obróbki Metali słynie z dynamiki prezentacji nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacji urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazów cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazów spawalniczych oraz robotów przemysłowych, pokazów drukarek 3D. A to tylko kilka przykładów tego co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka. Tej niezwykłej dynamice towarzyszyć będą spotkania merytoryczne.

Warto już dziś zarezerwować termin od 19 do 22 marca 2024 roku. STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, COTROL-STOM, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY czekają!

Godziny otwarcia targów dla zwiedzających:

Wtorek, 19.03.2024: 09:00 – 17:00
Środa, 20.03.2024: 09:00 – 17:00
Czwartek, 21.03.2024: 09:00 – 17:00
Piątek, 22.03.2024: 09:00 – 15:00

Adres targów:
Targi Kielce, ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce