Skorzystaj z zalet optymalizacji topologii w promocyjnych cenach! Teraz możesz tworzyć bardziej innowacyjne produkty, oszczędzając nawet do 6000 Euro przy zakupie oprogramowania SOLIDWORKS razem z modułem SOLIDWORKS Simulation Professional.

 
  Oszczędzaj czas
Skróć czas projektowania dzięki optymalizacji topologii, która pozwala zacząć od najlepszego projektu. Testuj i ulepszaj wydajność swojego projektu przed rozpoczęciem produkcji dzięki symulacji.
 
  Redukuj koszty
Zmniejsz liczbę prototypów niezbędnych do sprawdzenia poprawności projektu oraz zredukuj koszty materiałów i opracowywania produktów dzięki ich optymalizacji.
 
  Twórz innowacje
Twórz bardziej innowacyjne produkty o maksymalnej wydajności i jakości dzięki zoptymalizowanej topologii. Odpowiednie także do addytywnych i subtraktywnych procesów produkcyjnych.
 

Wybierz pakiet najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom*:

PAKIET
ZAWARTOŚĆ
OSZCZĘDNOŚĆ
Innowacyjne projektowanie i optymalizacja
1 licencja SOLIDWORKS Professional + 1 licencja SOLIDWORKS Simulation Professional
nawet do
6000 Euro
SOLIDWORKS Premium Plus
1 licencja SOLIDWORKS Premium wraz z Simulation Professional
nawet do
6000 Euro
Optymalizacja i sprawdzanie poprawności
1 licencja SOLIDWORKS Simulation Professional
nawet do
3400 Euro
Rozszerz możliwość symulacji
1 upgrade do SOLIDWORKS Simulation Professional
nawet do
2600 Euro

 

*Oferta obowiązuje do 29 marca 2019 i jest ważna w momencie równoczesnego zakupu licencji wraz z subskrypcją na minimum rok.
 
Zapytaj o cenę i zapewnij sobie inteligentne narzędzia do projektowania dzięki SOLIDOWRKS
 

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy*

Telefon*

Email*

Którym pakietem promocyjnym jesteś zainteresowany?*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. adresu e-mail, imienia i nazwiska oraz numeru telefonu, przez Premium Solutions Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w Warszawie ul. Łopuszańska 32, w celu przekazywania informacji handlowej związanej z ofertą Premium Solutions Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wyrażam także zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej związanej z ofertą Premium Solutions Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.*

Informacja o przetwarzaniu danych
Informujemy iż Pana/Pani dane osobowe tj. adres e-mail, imię i nazwisko oraz numer telefonu są przetwarzane przez Premium Solutions Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w Warszawie ul. Łopuszańska 32, w celu przekazywania Panu/Pani informacji handlowej związanej z ofertą Premium Solutions Sp. z o.o. Sp. K. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności Premium Solutions Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

* pola wymagane


Masz pytania? Zadzwoń do najbliższego oddziału:
Warszawa: +48 22 257 24 00
Wrocław: +48 71 728 24 00
Oborniki Wlkp.: +48 61 610 24 00
Tychy: +48 32 707 24 00
Łódź: +48 42 231 56 12