Jako oficjalny partner technologiczny z dumą wspieramy transformację cyfrową firm w ramach programu „Cyfrowa wyprawka” Polskiego Funduszu Rozwoju. Uczestnicy programu mogą otrzymać bezpłatną 3-miesięczną wersję testową platformy 3DEXPERIENCE.

 
Premium Solutions Polska dołączyło do Partnerstwa Technologicznego PFR – platformy łączącej dostawców cyfrowych rozwiązań z firmami, które chcą się digitalizować. W ramach kampanii przedsiębiorstwa poszukujące rozwiązań cyfrowych mogą skorzystać z bezpłatnej wersji demo wybranego oprogramowania.

Naszą ofertę można znaleźć w trzech obszarach:

  • Kompetencje cyfrowe
  • Cyberbezpieczeństwo
  • Zarządzanie firmą cyfrową

Uczestnicy programu „Cyfrowa wyprawka” mogą otrzymać bezpłatną 3-miesięczną wersję testową platformy 3DEXPERIENCE, która gwarantuje bezpieczną i wydajną pracę z danymi projektowymi.

3DEXPERIENCE dostarcza szereg kompleksowych rozwiązań z dziedziny projektowania CAD, wytwarzania, zarządzania oraz symulacji. Wszystkie dane zapisywane są w chmurze umożliwiając nieograniczony dostęp do projektów z dowolnego urządzenia, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Platforma 3DEXPERIENCE łączy ludzi, pomysły, dane oraz rozwiązania w jednym interaktywnym środowisku, dostępnym przez cały czas i jest gwarancją, że nigdy nie utracisz żadnych informacji.
 
Zarejestruj się już dziś i wypróbuj bezpłatnie platformę 3DEXPERIENCE, aby wzmocnić bezpieczeństwo danych, usprawnić procesy i zwiększyć innowacyjność.

 

WYPRÓBUJ BEZPŁATNIE 3DEXPERIENCE