Skorzystaj z naszych wiosennych rabatów! Tylko do 27 marca br. przy zakupie nowych licencji SOLIDWORKS lub 3DEXPERIENCE zaoszczędzisz do 45% wartości oprogramowania. Oferta obejmuje rozwiązania desktopowe oraz chmurowe.

 
Początek wiosny to najwłaściwszy czas na zakup SOLIDWORKS i 3DEXPERIENCE!

Dassault Systèmes dostarcza doskonałe, łatwe w użyciu narzędzia do projektowania, symulacji i weryfikacji, produkcji, zarządzania plikami oraz współpracy pomiędzy zespołami, które pomogą znacznie przyspieszyć proces opracowywania wyrobów w Twojej firmie. Dzięki rozwiązaniom desktopowym i chmurowym SOLIDWORKS oraz 3DEXPERIENCE będziesz mógł wprowadzać lepsze produkty na rynek w krótszym czasie.

Jeśli potrzebujesz oprogramowania CAD, Simulation czy PDM, to teraz możesz zaoszczędzić nawet do 45% przy zakupie nowych licencji!

Promocja obowiązuje od 18 do 27 marca 2024 r.
 
Skontaktuj się z naszym działem handlowym już dziś:
 

+48 22 257 24 00

info@premiumsolutions.pl


 
Lub wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe, aby przekazać więcej informacji i omówić kolejne kroki.
 

  Jestem zainteresowana/-y otrzymaniem promocyjnej oferty:

  Imię i nazwisko*

  Nazwa firmy*

  Telefon*

  Adres email*

  Treść wiadomości - opcjonalnie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji emailowych, marketingowych i sprzedażowych od Premium Solutions Polska (zgodnie z Polityką Prywatności umieszczoną na tej stronie).*

  * pola wymagane


   
   
  Promocja solidworks