SOLIDWORKS przygotował 5 pakietów startowych platformy 3DEXPERIENCE, abyś mógł mieć nieograniczony dostęp do swoich danych projektowych, współpracować w zespole oraz pozostać w kontakcie z dostawcami i klientami.

Platforma 3DEXPERIENCE to środowisko oparte na chmurze, które łączy proces rozwoju produktu, od projektu, poprzez produkcję, do dostawy. Jest idealnym rozwiązaniem dla firm, w których uczestnicy projektu pracują w rozproszonych zespołach, z domu lub w podróży.

3DEXPERIENCE stanowi pojedyncze, scentralizowane źródło informacji, umożliwiające Twoim zespołom bezpieczne udostępnianie właściwych danych z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia wszystkim współpracę, łączenie się z klientami i dostawcami oraz śledzenie postępów w czasie rzeczywistym z dowolnego urządzenia. Takie podejście pozwala dostarczać produkty i usługi przygotowane do wejścia na rynek w tych trudnych czasach.
 

 

Pakiety 3DEXPERIENCE dostępne w promocji

 
Wychodząc naprzeciw obecnym potrzebom firm, SOLIDWORKS opracował 5 pakietów startowych platformy 3DEXPERIENCE, dostępnych teraz na promocyjnych warunkach. Pakiety dostosowane są do łączenia różnych funkcji biorących udział w procesie rozwoju produktu.
 
 

3DEXPERIENCE

3DCreator + 3DSculptor dla projektantów koncepcji

Inżynieria z domowego biura przy minimalnych wymaganiach infrastrukturalnych.

 
3DExperience
 
Projektuj koncepcje w CAD w chmurze na dowolnym urządzeniu dokładnie wtedy, gdy masz czas na kreatywne działania lub gdy wygodnie siedzisz na kanapie. W czasach, gdy pracujesz w domu z dostępem do ograniczonej infrastruktury informatycznej, pakiet 3DEXPERIENCE.WORKS z aplikacjami SOLIDWORKS może pomóc w zespołowym projektowaniu podczas pracy poza biurem. Innowacyjne aplikacje CAD w chmurze na platformie 3DEXPERIENCE, takie jak xDesign i xShape, pozwolą przekształcić kreatywne pomysły w realny projekt – niezależnie od tego, czy pracujesz na laptopie, iPadzie czy innym urządzeniu.


3DEXPERIENCE

Licencja SOLIDWORKS + narzędzia chmurowe 3DEXPERIENCE

Skoncentruj się na zdalnych pracach projektowych i inżynierskich z domowego biura.

 
3DExperience
 
Planuj, opracowuj, wydawaj: rozwiązania inżynieryjne z domu, bez ograniczeń procesu rozwoju produktu. W tych czasach możesz pracować z platformą 3DEXPERIENCE z dołączoną licencją SOLIDWORKS Desktop bezpośrednio z domowego biura w swoich zespołach inżynierskich. Użyj licencji SOLIDWORKS Desktop zawartej w pakiecie lub licencji online SOLIDWORKS. Zainstaluj je w domu i kontynuuj pracę nad projektami zdalnie.


3DEXPERIENCE

ENOVIAWORKS – PLM w chmurze

Idealny do użycia w połączeniu z Twoją licencją SOLIDWORKS Desktop.

 
3DExperience
 
ENOVIAWORKS obejmuje cały cykl życia produktu i wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces, nawet w krytycznych momentach. Począwszy od zarządzania cyklem życia produktu i planowania projektu, a skończywszy na projektowaniu produktów multidyscyplinarnych (i wielu CAD). Od przeglądu projektu, modyfikacji i zatwierdzenia, po całościowe zarządzanie techniczną definicją produktu i listą materiałów. Użyj 3DEXPERIENCE z Twoją licencją SOLIDWORKS Desktop i pracuj w rozproszonych zespołach bezpośrednio z domowego biura.


3DEXPERIENCE

SIMULIAWORKS

Skup się na specjalistycznych obliczeniach symulacji.

 
3DExperience
 
Structural Professional Engineer wyposaża projektanta i inżyniera obliczeń we wszystkie narzędzia wymagane do obliczania najbardziej złożonych projektów produktów. Zawiera sprawdzoną technologię Abaqus, która jest liderem w dziedzinie obliczeń nieliniowych, na przykład ze względu na kompleksowe równania dotyczące styku powierzchni kontaktowych.


3DEXPERIENCE

NetVibes

Skoncentruj się na sprzedaży i marketingu.

 
3DExperience
 
Uzyskaj odpowiedzi na najważniejsze pytania biznesowe, korzystając z informacji w czasie rzeczywistym. Przyspiesz podejmowanie decyzji dzięki automatycznym alertom i działaniom. Social Business Analyst zapewnia wszechstronną inteligencję na desce rozdzielczej, która pozwala agregować treści z całej sieci wraz z wewnętrznymi danymi i pomiarami biznesowymi. Porównaj i analizuj informacje biznesowe w kontekście sieci społecznościowej. Uzyskaj odpowiedzi na istotne pytania dotyczące Twojej marki, produktu i rynku dzięki analizie danych w czasie rzeczywistym. Automatyzuj powiadomienia i działania biznesowe z pulpitu nawigacyjnego, tworząc ograniczenia za pomocą wyzwalaczy i działań, które wspierają Twoje decyzje biznesowe.


 

Już dziś przetestuj pełną moc platformy 3DEXPERIENCE w chmurze i zapewnij kontynuację aktywności biznesowej swojej firmie. Platforma jest gotowa do pracy w ciągu 24 godzin od zamówienia.

Oferta promocyjna obowiązuje do końca czerwca 2020.

Pomożemy dopasować rozwiązanie 3DEXPERIENCE dla biznesu, który prowadzisz. W celu uzyskania informacji o promocji zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym mailowo cadcam@premiumsolutions.pl lub telefonicznie: +48 22 257 24 00.

 

CHCESZ OTRZYMAĆ OFERTĘ? WYPEŁNIJ FORMULARZ

  Imię i nazwisko*

  Nazwa firmy*

  Miasto*

  Telefon*

  Adres email*

  Proszę o:*

  WycenęKontakt telefoniczny

  Jestem zainteresowany następującym pakietem promocyjnym 3DEXPERIENCE:

  3DCreator + 3DSculptor dla projektantów koncepcjiLicencja SOLIDWORKS + narzędzia chmurowe 3DEXPERIENCEENOVIAWORKS – PLM w chmurzeSIMULIAWORKSNetVibes

  Dodatkowe informacje:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. adresu e-mail, imienia i nazwiska oraz numeru telefonu, przez Premium Solutions Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w Warszawie ul. Łopuszańska 32, w celu przekazywania informacji handlowej związanej z ofertą Premium Solutions Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wyrażam także zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej związanej z ofertą Premium Solutions Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.*

  Informacja o przetwarzaniu danych
  Informujemy iż Pana/Pani dane osobowe tj. adres e-mail, imię i nazwisko oraz numer telefonu są przetwarzane przez Premium Solutions Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w Warszawie ul. Łopuszańska 32, w celu przekazywania Panu/Pani informacji handlowej związanej z ofertą Premium Solutions Sp. z o.o. Sp. K. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności Premium Solutions Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

  * pola wymagane