Chcesz mieć szybki dostęp do najnowszych narzędzi SOLIDWORKS, 3DEXPERIENCE czy SolidCAM? Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie oraz sfinansować zakup oprogramowania w dogodnych ratach 0%.

 
Aby ułatwić Klientom najkorzystniejszy zakup i jednocześnie pomóc im zracjonalizować wydatki na projekty IT, przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami finansowymi możliwość kupna w ratach 0% dowolnego oprogramowania z oferty Premium Solutions Polska, w tym rozwiązań SOLIDWORKS, 3DEXPERIENCE oraz SolidCAM.

Bez względu na to, czy jesteś dużą firmą czy jednoosobowym przedsiębiorcą, dostaniesz od nas rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.
 

Poznaj nasze elastyczne opcje finansowania programów CAD/CAM!

 
Współpracujemy z wiodącymi instytucjami finansowymi, takimi jak BNP Paribas, GRENKE czy EFL, aby zapewnić Ci najlepsze warunki.

Oferujemy:

 • Raty 0% na wszystkie produkty z naszej oferty, w tym SOLIDWORKS, 3DEXPERIENCE, SolidCAM
 • Finansowanie w EUR i PLN, na okres od 12 do 60 miesięcy
 • Stałe lub zmienne oprocentowanie
 • Brak konieczności wkładu własnego
 • Możliwość odroczenia spłaty rat
 • Brak ukrytych opłat i wymogu ubezpieczenia
 • Innowacyjny, zdalny proces zawierania transakcji

 
 

Sprawdź już teraz, ile możesz zaoszczędzić, korzystając z dogodnych form zakupu oraz aktualnych promocji na oprogramowanie.

 
Nie wiesz jaka forma finansowania inwestycji IT będzie najkorzystniejsza dla Twojej firmy? Skontaktuj się z naszym działem handlowym już dziś:
 

+48 22 257 24 00

info@premiumsolutions.pl


 
Lub wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista odezwie się do Ciebie, aby przekazać więcej informacji i omówić kolejne kroki.
 
 

  Imię i nazwisko*

  Nazwa firmy*

  Telefon*

  Adres email*

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji emailowych, marketingowych i sprzedażowych od Premium Solutions Polska (zgodnie z Polityką Prywatności umieszczoną na tej stronie).*

  * pola wymagane