Dziękujemy wszystkim, którzy chcieli się z nami spotkać podczas targów STOM-TOOL w Kielcach. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

 
Międzynarodowe Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL 2024 już za nami. W trakcie czterech dni imprezy (19-22 marca) prezentowaliśmy najnowsze funkcjonalności oprogramowania CAM/CAD. W tym roku można nas było odwiedzić na dwóch stoiskach.

Stoisko C-04 poświęcone było platformie SolidCAM z innowacyjną strategią frezowania iMachining. SolidCAM działa bezpośrednio w SOLIDWORKS, Autodesk Inventor i SolidEdge, z pełnym dostępem do danych CAD oraz pełną asocjatywnością ścieżki narzędzia.

Szczególne zaniteresowanie budził prezentowany na naszym stoisku motocykl Sokół 1000, maszyna polskiej konstrukcji produkowana w latach 1934-1939, którego części zostały wykonane w Centrum Technologicznym Premium Solutions z wykorzystaniem oprogramowania SolidCAM i SOLIDWORKS.

Drugie stoisko C-19 poświęcone było oprogramowaniu SprutCAM X, które umożliwia tworzenie programów NC dla maszyn o różnej kinematyce, a także oprogramowaniu SprutCAM X Robot do szybkiego tworzenia złożonych, bezkolizyjnych ruchów w natywnym języku robota.
 
Dziękujemy wszystkim Klientom oraz Partnerom za wizytę i przeprowadzone rozmowy.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!