Z dniem 1 lipca 2023 ulegnie zmianie model licencjonowania oprogramowania SOLIDWORKS. Dotychczasowe licencje wieczyste desktopowe będą dostępne na nowych zasadach, ze wsparciem innowacyjnej platformy 3DEXPERIENCE.

 

Co należy wiedzieć?

 1. Zakup nowych licencji wieczystych na dotychczasowych zasadach będzie możliwy jedynie do dnia 30 czerwca 2023.
 2. Użytkownicy licencji wieczystych SOLIDWORKS z aktywną Usługą Utrzymania będą mogli nadal aktualizować swoje oprogramowanie do najnowszych wersji. Będą mogli również odnawiać subskrypcję na kolejne lata, tak jak to było dotychczas.
 3. Użytkownicy licencji wieczystych SOLIDWORKS bez aktywnej Usługą Utrzymania na dzień 1 lipca 2023 będą nadal mogli korzystać ze swoich licencji w wersji, na której zakończyła się ich Usługa Utrzymania. Nie będzie możliwe jednak późniejsze uaktualnienie tych licencji ani odnowienie Usługi Utrzymania.
 4. Nowe licencje wieczyste SOLIDWORKS będą dostępne wyłącznie z 2-letnią subskrypcją i pakietem rozwiązań chmurowych tzw. PLM w chmurze
 5. Licencje czasowe desktopowe SOLIDWORKS lub 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS jako SaaS będą dostępne na dotychczasowych zasadach.

 

To ostatni moment na zakup licencji wieczystej SOLIDWORKS!

Jeżeli zależy Państwu na zakupie oprogramowania SOLIDWORKS w formie licencji wieczystej, prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym Działem Handlowym lub o wypełnienie poniższego formularza:
 

  Imię i nazwisko*

  Nazwa firmy*

  Telefon*

  Adres email*

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji emailowych, marketingowych i sprzedażowych od Premium Solutions Polska (zgodnie z Polityką Prywatności umieszczoną na tej stronie).*

  * pola wymagane


   

  Czym jest model licencjonowania SaaS?

  Model licencjonowania SaaS (ang. Software as a Service – oprogramowanie jako usługa) to możliwość używania oprogramowania w formie abonamentu (opłacanego np. co kwartał czy rok).

  Firma Dassault Systèmes, producent SOLIDWORKS, wykorzystując w pełni możliwości, jakie niosą za sobą transformacja cyfrowa i nowoczesne rozwiązania technologiczne, od kilku lat sukcesywnie wdraża zintegrowany system rozwiązań chmurowych dla firm produkcyjnych, jakim jest platforma 3DEXPERIENCE działająca w modelu SaaS.
   
   
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PLATFORMIE 3DEXPERIENCE
   
   

  Jakie korzyści przynosi ze sobą rozwiązanie Cloud&SaaS?

  • Dostęp do pełnej gamy zintegrowanego oprogramowania do zastosowań przemysłowych – od CAD i możliwości wirtualizacji, po PLM i PDM oparte na chmurze
  • Stale aktualizowana wiedza na temat całego cyklu rozwoju produktu, w tym bieżąca eliminacja błędów
  • Bezproblemowa współpraca oraz wymiana danych w zespole, ułatwione zarządzanie globalnymi projektami inżynierskimi
  • Brak konieczności inwestowania środków w drogą, złożoną infrastrukturę IT
  • Większe bezpieczeństwo danych projektowych – tworzenie kopii zapasowych, odzyskiwanie danych oraz solidne zabezpieczenia cybernetyczne zapewniane przez Dassault Systèmes

   
   
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MODELU SAAS
   
   


   

  Poznaj bliżej platformę 3DEXPERIENCE – obejrzyj film