Wzmocnij możliwości SOLIDWORKS CAD, łącząc go z innowacyjną platformą 3DEXPERIENCE. Teraz licencje desktopowe i chmurowe SOLIDWORKS z upustem do 50%. Do tego wybrane aplikacje 3DEXPERIENCE na promocyjnych warunkach.

 
Dzięki możliwościom platformy 3DEXPERIENCE pracownicy wszystkich działów w Twojej firmie będą w stanie bezproblemowo współpracować i udostępniać dane CAD, z dowolnego miejsca i urządzenia.

Oto, co zyskujesz:

  • Planowanie, realizację i monitorowanie statusu projektów w czasie rzeczywistym
  • Bardziej efektywną komunikację oraz wymianę pomysłów
  • Zdalne uzyskiwanie informacji zwrotnych i zatwierdzeń wewnętrznych/zewnętrznych
  • Tworzenie wspaniałych dokumentów projektowych (w tym materiałów marketingowych)
  • Wykorzystanie skalowalnych, wysokiej klasy narzędzi symulacyjnych

 
Wybierz wariant promocji odpowiadający Twoim potrzebom:
 


3DEXPERIENCE

SOLIDWORKS Desktop + PDM w chmurze

Zarządzaj dokumentacją produktową CAD – przechowuj pliki online oraz promuj wiedzę w firmie w nieograniczony sposób.

Przy zakupie desktopowej licencji SOLIDWORKS w wersjach Standard, Professional lub Premium z rabatem do 50% otrzymasz również w specjalnej cenie wszystkie potrzebne role na platformie 3DEXPERIENCE, aby uzyskać funkcjonalność PDM w chmurze. PDM z 3DEXPERIENCE pozwala zarządzać użytkownikom SOLIDWORKS dokumentacją produktową CAD – przechowywać pliki online oraz promować wiedzę w firmie w nieograniczony sposób. Szybka komunikacja zainteresowanych, łatwość wyszukiwania informacji, wszechstronne powiadomienia o zmianach i dostęp do aktualnych danych – to kluczowe cechy 3DEXPERIENCE.

W skład pakietu promocyjnego PDM w chmurze wchodzą produkty: Collaborative Business Innovator, Collaborative Industry Innovator oraz Collaborative Designer for SOLIDWORKS. Dodatkowo oferta może zostać rozbudowana o funkcjonalności rozszerzające możliwości użytkownika w zakresie zarządzania danymi, w tym: planowanie zadań zespołu, widoki Gantt i Kanban, statystyki, 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional, 3D Creator i wiele innych.
 
ZAPYTAJ O CENĘ

 


3DEXPERIENCE

SOLIDWORKS Desktop + 3DEXPERIENCE DraftSight Professional

Bezpiecznie zapisuj wszystkie dane na platformie 3DEXPERIENCE, tak aby zespoły projektowe i inżynieryjne mogą korzystać z rysunków 2D/3D, udostępniać je oraz zarządzać nimi w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca i przy użyciu dowolnego urządzenia.

Przy zakupie desktopowej licencji SOLIDWORKS w wersjach Standard, Professional lub Premium z rabatem do 50% otrzymasz również w specjalnej cenie 3DEXPERIENCE DraftSight. Łączy on zaawansowane rozwiązanie CAD DraftSight przeznaczone dla plików DWG 2D/3D z platformą 3DEXPERIENCE — opartym na chmurze środowiskiem opracowywania produktów. Umożliwia to współpracę użytkowników z intuicyjnym zarządzaniem danymi i cyklem życia produktów w chmurze. Dzięki bezpiecznemu zapisowi wszystkich danych na platformie 3DEXPERIENCE zespoły projektowe i inżynieryjne mogą korzystać z rysunków, udostępniać je oraz zarządzać nimi w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca i przy użyciu dowolnego urządzenia. 3DEXPERIENCE to współpraca w czasie rzeczywistym w obrębie różnych dziedzin, działów oraz całego ekosystemu biznesowego, w tym również z klientami, partnerami i dostawcami.

Oferta zawiera również role 3DEXPERIENCE pozwalające na komunikację, zadania, PLM oraz zarządzanie danymi produktowymi i projektowymi na platformie (Collaboration Business Innovator, Collaoration Industry Innovator).
Oferta zawiera rolę Project Planner, która zapewnia użytkownikom biznesowym proste planowanie oraz monitorowanie realizacji zadań przez zespoły robocze. Członkowie zespołu mogą definiować zakres projektu, zależności między zadaniami oraz kluczowe kamienie milowe. Aplikacja automatycznie planuje i optymalizuje działania projektowe. Osoby planujące projekty mogą szybko wprowadzać pomysły jako projekty, tworzyć sekwencje zadań do realizacji przez osoby zaangażowane w projekt. Aplikacja Project Planner dostępna w chmurze i na urządzeniach mobilnych oferuje aktualizacje oraz powiadomienia w czasie rzeczywistym.
 
ZAPYTAJ O CENĘ

 


3DEXPERIENCE

SOLIDWORKS Desktop + 3D Sculptor

Uzyskaj dostęp do opartego na przeglądarce internetowej rozwiązania do modelowania 3D, które umożliwi tworzenie stylizowanych, ergonomicznych lub organicznie ukształtowanych modeli szybciej i łatwiej niż w przypadku tradycyjnych narzędzi parametrycznych.

Przy zakupie desktopowej licencji SOLIDWORKS w wersjach Standard, Professional lub Premium z rabatem do 50% otrzymasz również w specjalnej cenie rolę 3D Sculptor, która uzupełnia parametryczne procesy robocze SOLIDWORKS 3D CAD o intuicyjne modelowanie podziałowe i bezproblemową wymianę danych projektowych.

Oferta zawiera również role 3DEXPERIENCE pozwalające na komunikację, zadania, PLM oraz zarządzanie danymi produktowymi i projektowymi na platformie (Collaboration Business Innovator, Collaoration Industry Innovator).
 
ZAPYTAJ O CENĘ

 


3DEXPERIENCE

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS (Standard, Professional, Premium)l

Wykorzystaj możliwości intuicyjnego modelowania parametrycznego oraz modelowania Sub-D, renderowania zdjęć i symulacji strukturalnej, a także zaawansowanych narzędzi do współpracy i zarządzania danymi oraz cyklem życia produktów.

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS zapewnia połączenie rozwiązania SOLIDWORKS 3D CAD z platformą 3DEXPERIENCE — opartym na chmurze środowiskiem opracowywania produktów. Na platformie 3DEXPERIENCE zespoły projektowe i inżynieryjne mogą korzystać z informacji o produktach, udostępniać je oraz zarządzać nimi w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca i przy użyciu dowolnego urządzenia. Współpracuj w czasie rzeczywistym w obrębie różnych dziedzin, działów i całego ekosystemu biznesowego, w tym również z klientami, partnerami oraz dostawcami. Dodawaj nowe role, w których można projektować, symulować i wytwarzać produkty w jednym miejscu.

Oferta zawiera również role 3DEXPERIENCE pozwalające na komunikację, zadania, PLM oraz zarządzanie danymi produktowymi i projektowymi na platformie (Collaboration Business Innovator, Collaoration Industry Innovator).
 
ZAPYTAJ O CENĘ

 


W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących promocji skontaktuj się z naszym Działem Handlowym.