Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Krajowy Fundusz Szkoleniowy
Oferujemy Klientom pomoc w pozyskaniu dofinansowania aż do 100% do szkoleń SOLIDWORKS oraz SolidCAM w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Krajowy Fundusz Szkoleniowy pozwala pracodawcom na otrzymanie dofinansowania na działania związane z podwyższaniem kompetencji swoich pracowników i zredukowanie kosztów szkoleń nawet o 100% w przypadku mikroprzedsiębiorców (dla innych podmiotów jest to 80% wartości szkoleń).

Dofinansowanie do szkoleń SOLIDWORKS i SolidCAM z oferty Premium Solutions Polska otrzymać może każdy pracodawca, zgodnie z kryteriami podanymi na stronie internetowej MRPiPS: https://psz.praca.gov.pl/-/55453-krajowy-funduszszkoleniowy
 
Sprawdź, jak uzyskać dofinansowanie z KFS:

 
Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Wsparcie w przygotowaniu dokumentów

Razem z naszym partnerem, firmą Jointly, opracowaliśmy schemat działania wspierający naszych Klientów, w którym ograniczamy do niezbędnego minimum czas potrzebny do przygotowania wymaganych dokumentów i w pełni kontrolujemy proces dofinansowania i rozliczenia projektu.

W ramach współpracy oferujemy:

• Monitoring terminów naborów wniosków do KFS
• Przygotowanie wniosku o dofinansowanie wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami
• Przygotowanie rozliczenia dofinansowania i pomyślnego zamknięcia całego procesu KFS
 
 

Standardy Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0)

certyfikat SUS
Posiadamy Certyfikat SUS 2.0 i tym samym zapewniamy najwyższą jakość usług szkoleniowo-rozwojowych.

Już od 2018 roku Premium Solutions Polska wdrożyło i skutecznie realizuje wymagania Standardu Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0). Cały czas nie obniżamy poziomu świadczonych usług. W czerwcu 2021 r. zakończyliśmy okres audytu i recertyfikacji DEKRA Certification Sp. z o.o. Otrzymany Certyfikat SUS 2.0 świadczy o wdrożonych przez naszą firmę standardach, ciągłym rozwoju oraz dostosowywaniu oferty do wymagań rynku.

Klienci mogą znaleźć nasze szkolenia w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), dzięki czemu możemy świadczyć usługi dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) za pośrednictwem Regionalnych Programów Operacyjnych.

 
 
 
 
 
 
 

Baza Usług Rozwojowych

Centrum szkoleń inżynierskich Certyfikowani Instruktorzy SOLIDWORKS i SolidCAM
Premium Solutions Polska świadczy usługi szkoleniowe dostępne w Bazie Usług Rozwojowych, które podlegają dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej nawet do 80% wartości!

Co musisz zrobić, aby uzyskać dofinansowanie do szkolenia?

1. Wybrać szkolenie z oferty Premium Solutions.
2. Samodzielnie złożyć wniosek wraz z załącznikami do właściwego dla danego województwa Operatora (firma zewnętrzna wybrana przez Instytucję Zarządzającą Regionalnymi Programami Regionalnymi do obsługi wniosków).
3. Oczekiwać na akceptacje wniosku (czas na rozpatrzenie wniosku to około 10 dni).

Pomagamy w wyborze szkoleń, a także w formalnościach niezbędnych do realizacji usługi.
Dofinansowanie obowiązuje we wszystkich województwach, za wyjątkiem województwa mazowieckiego i pomorskiego.
 
 
 

Zapytaj o możliwości dofinansowania szkoleń

Pytania ws. szkoleń dofinansowanych prosimy kierować do:

Aleksandra Wrotkowska – Manager ds. szkoleń